Wpis z mikrobloga

@bo-banley ale mi smaka narobiłeś, trzeba będzie znów przejść na najwyższym poziomie trudności
@WladcaSlimakow u ruskich tak właśnie było na froncie. NKWD z tyłu i padał rozkaz naprzód, przy czym tylko pierwszy rząd miał b--ń, reszta miała ją zbierać po martwych kolegach i wrogu. Potem statystyki strat na wojnie wygrało ZSRR ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow: A prawda była taka, że ziemniaki wtedy w Stalingradzie były bardziej wartościowe od granatów, bo ludzie częściej umierali od zimna i głodu. Zresztą nawet po wojnie w czasach stalinizmu i wielkiego głodu politbiuro odbierało chłopom ziemniaki, aż kilkanaście milionów cywilów zmarło z głodu, a żarty o Łotyszach nie wzięły się znikąd. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 9
@bo-banley zajebista gra z czasów jak jeszcze zakup tytułu zapewniał rozsądny tryb fabularny, a nie wyłącznie sieciowe naparzanie z dziećmi zza wschodniej granicy. Po ukończeniu kampanii można było wrzucać mody rozszerzające grę o nowe misje tworzone przez społeczność. Jeden z najciekawszych umożliwiał przejście gry z perspektywy Niemca który pruje do czerwonoarmistów.
Szkoda że idea SP w CoD zdechła wraz z MW1 które pomimo że miało ciekawą fabułę to było do ukończenia
  • Odpowiedz
Szkoda że idea SP w CoD zdechła wraz z MW1 które pomimo że miało ciekawą fabułę to było do ukończenia w trzy, może cztery godziny gry.


@ONVIF: no to tak jak CoD 2 :D sam jestem zaskoczony, bo wydawało mi się, że grałem w to dziesiątki godzin, ale całe przejście jest na YT i trwa 4,5 godziny.
  • Odpowiedz