Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #badoo #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #damskiprzegryw
Poznałem na badoo tydzień temu 18 latke, która w opisie miała, że szuka lokum na kilka dni, bo w domu ma III wojnę światową z matką.
Temat szybko zszedł na ruchanie, była gotowa wpaść do mnie. Pisała, że od 2 tygodni nie mieszka w domu, raz śpi u ex, raz u jakiegoś innego typa itp. Pisała, że ma 100 zł na koncie, a jak potrzebuje hajsu to jakiś inny typ z badoo jej robi blika, bo się w niej zauroczył i nigdy nie odmawia. Wspomniała, że ostatniej nocy nocowała u nowo poznanego typa i się #!$%@?ła i się ruchali 3 albo 4 razy w nocy, a rano jeszcze na dokładkę. Pisała, że jeśli seks to tylko bez gumki i facet w porę ma wyciągać.
Napisalem jej, że gdyby była chłopem to już by leżała zamarznięta gdzieś na ulicy, a ona ze o tym wie. Na snapie wysłała dupe i cycki.

W dniu spotkania niemal przed odwołała. Wieczorem wysłała snapa z auta jak se śpiewa. Kolejnego dnia napisała, że się nie odezwała wieczorem, bo cytując "byłam ruchana" I już nie chce się ze mną zobaczyć, bo ma innego fiuta. Teraz mieszka u tego typa i są "w zwiazku". Chłop chodzi do roboty i zostawia ją niemal obcą laske w mieszkaniu samą, że on się nie boi że go okradnie czy coś.

Do pracy nie chodzi, nie uczy się - rzucila szkole, kompletnie nic.
Kobieta nie może przegrywać.
  • 16
  • Odpowiedz
@Felixu: następnym razem będziesz wiedział, że trzeba działać szybko i jechać OD RAZU po taką, wyruchać, jak masz dobre serce to dać gdzie przenocować jedną noc i tyle. A sex bez gumy jest spoko, polecam spróbować, w gumie to jak jazda na rowerze w kapturze
  • Odpowiedz