Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

zalanie 17-18 latki z dobrego domu i wbicie się w bogatą rodzinkę jako sposób na życie

ocena planu i pytam poważnie, jako ułomek patus nie umiem nic sensownego
za to jestem całkiem sprawnym, niegłupim manipulantem. ryj wyjściowy, wysoki, trochę ciemna triada i lecą na mnie małolatki z dobrych domów, łatwo mi w sobie rozkochać takie znudzone życiem grzeczne dziewczyny a jak któraś mnie już pokocha to na maksa. ex mnie wspierała dalej po rozstaniu i wspiera nadal, chwała jej bo była przy mnie w najgorszych chwilach (niby kobiety odchodzą jak facet ma gorszy czas a ona taka nie była)

znacie ze swojego otoczenia takie historie, że dobra rodzinka wyciągnęła patusa co zalał córeczkę z gówna i pomogła ustabilizować życie? XD
wiem wiem żałosne itd ale mam to w doopie, jeżeli ja również pokocham taką laskę to nic w tym złego chyba, że chce zagrać na ez mode prawda? do tego już coraz starszy jestem i chciałoby się mieć dzieciaka(25lvl XD) a jak zrobię takiej z dobrego domu to mam pewność, że będzie miało dobry start, nie jak ja
#zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: normalni wiadomo, ze pomogą, ale jeśli zobaczą, ze tej pomocy nie jesteś w stanie przekuć w sukces i tylko dej i dej to zostaniesz popychadłem i przylgnie do ciebie latka. Jeśli jesteś w stanie żyć jako frajer przed sobą i innymi to możesz mieć w miarę wygodne życie, aż panna przejrzy na oczy XD
@mirko_anonim: znam takie przypadki, tyle że z lat 80-90, i patrząc na to to jest loteria. Niektórzy dostawali prezenty na start (na przykład w postaci domu i firmy), żeby utrzymać mało rozgarniętą i nie urodziwą córkę, inni zmuszeni byli do wyjazdu, a ciężarna córka szybko otrzymywała innego męża, albo ciąża cudownie znikała.
Tak, ludzie 50 lat temu nie byli wcale tacy święci jak to przedstawiają starsi
@mirko_anonim jako laska która chodziła do prywatnej szkoły (miałam nawet córkę polityka PISu w klasie, a mój brat miał kolegę którego dziadkiem był typ z PSLu) odpowiadam: nie. Nie znam takich przypadków - i raczej tutaj by zostały złamane zasady i dziewczynka by miała szybko wycieczkę aborcyjna.
@mirko_anonim: Ja Cię podbuduję, bo znam przypadek takiego Love Story. Chłopek roztropek zalał taką pannicę, było fajnie. Starzy #!$%@?, ale ogarneli mu robotę w firmie, kupili mieszkanie i auto. Żył tak jakieś 10 lat, a potem po pijaku utopił się w stawie.
@mirko_anonim: nic za darmo. znam typa, który tak wykonał z córką znanego dealera samochodowego w moich stronach - naprawdę duże nazwisko. Intercyza i #!$%@? od podstaw w firmie. Dość długo trwało, aż pozwolili mu kupić jakieś udziały. Kiedyś, go spotkałem i posłuchałem jaki to #!$%@? biznesmen to mi się odechciało. Nie potrafiłbym się tak upodlić.
znacie ze swojego otoczenia takie historie, że dobra rodzinka wyciągnęła patusa co zalał córeczkę z gówna i pomogła ustabilizować życie?


@mirko_anonim: znam jedną, przy czym patus naprawdę się zmienił, pracował i starał. ale znam więcej historii, w których przystojny patus, a nawet nie patus tylko taki agresywny seba zalał formę pannie z bogatego domu (całkiem ładnej) i wtedy a) ciąża szybko znikała, a panna zostawała mocno ustawiona do pionu i zrywała