Wpis z mikrobloga

Mireczki!

Interesuje się klitkami przy torach na pradze w #warszawa. Potrzebuję Waszej rady co do najsensowniejszego mieszkania.

Tory mi zwisają, mieszkałem przez 18 lat kilka metrów od linii tramwajowej.
Zwisa mi też ekspozycja, i tak zasłaniam okna cały dzień.

Wszystkie mieszkania są ofc narożne na ostatnim piętrze. Sorry za jakość, niektórych nie ma na stronie, musiałem zrobić fotki z materiałów które dostałem.

I teraz:

1. Na plus: W przedpokoju zmieści się duża szafa, dwa małe pokoje bez sąsiadów - po jednej stronie koniec budynku, po drugiej klatka schodowa.
Na minus: mały balkonik wychodzący na podwórko (a przez "studniowaty" układ w takiej zabudowie niesie się echo - dźwięki się mocno odbijają, chociaż to nie jest aż tak istotne gdyż jest to skraj budynku, a głośność w saloniku mi zwisa),

2. Na plus: Chyba najbardziej ustawny salonik, z salonu nie patrzysz wprost na blok somsiada bo jest akurat widok na tory
Na minus: trzeba likwidować WC żeby mieć miejsce na ubrania (i zrobić tam mini garderobę albo szafę drugą wstawić); drugi mały pokój styka się z somsiadem ścianą, wychodzi bezpośrednio na ten kawałek między blokami a więc na tory (w sumie to zaleta i wada, więc tak to listuję ;))

3. Na plus: jest i miejsce na dużą szafę, i na coś po zlikwidowaniu WC; wychodzi na drugi blok, nie na tory, dwa balkony z czego jeden bardzo duży.
Na minus: +50k do ceny względem 1. i 2., jeden mały pokój ma somsiada z boku, widok na bloczysko obok ze wszytkich okien i to chyba dość blisko stojące.

Doradźcie, które z tych wydaje się Wam najsensowniejsze, pliz

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
Yuri_Yslin - Mireczki!

Interesuje się klitkami przy torach na pradze w #Warszawa. Po...

źródło: KLITKIJ

Pobierz

Które najlepsze

  • 1 28.6% (14)
  • 2 18.4% (9)
  • 3 53.1% (26)

Oddanych głosów: 49

  • 21
  • Odpowiedz
szkoda życia na ciągłe czekanie. To nie rok czy dwa lata.


@3Djdjfjw482: ja akurat już kupiłem klitkę 50m2 na bekę, także idealnie, żeby przeczekać to wariactwo na rynku i prawie jak już się uspokoi, to będzie można się rozglądać za czymś większym/lepszym ;)
  • Odpowiedz