Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj nie chwale sie takimi rzeczami w internecie, ale wczoraj, 8 miesiecy po operacji barku i 1,5 roku po wypadku pierwszy raz wycisnalem na lawce plaskiej 100 kg (ʘʘ). Wiem, ze dla niektorych to tyle co nic, ale dla mnie to podwojny wyczyn, bo jestem po powaznej kontuzji, po ktorej ledwo podnosilem ramie powyzej poziomu barkow, do tego mam 35 lat i waze 76 kg. Plan byl taki zeby zrobic to do wiosny, teraz do wiosny chce 100 kg x3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mirkokoksy #fitness
  • 15
@Sterling_Archer: co Ci się stało ? Ja po zerwaniu więzadeł w barku po roku wróciłem do swoich ciężarów ale nie miałem zabiegu i się zastanawiam czy z parę lat nie wyjdzie z tego jakiś problem.
@Pechpechpech: kwestia czasu i bedziesz wyciskal wiecej niz wazysz, wazne zeby sie nie poddawac, trenowac regularnie i zdrowo oraz regularnie sie odzywiac. Trzymam kciuki zebys mial szybki progres!

@L1nox: polamalem obojczyk i zerwalem wiezadlo barkowo-obojczykowe. Obojczyk jest na plytkach i srubach + rekonstrukcja wiezadla. Wraca to do formy duzo szybciej niz sie spodziewalem. Od razu po operacji zaczalem diete, suplementacje, wdrazalem cwiczenia po kolei itp. Strasznie mnie to zmotywowalo wszystko
@Pechpechpech Mam nadgarstki 16,5cm, 77kg i wyciskam 90, 95 na połowę ruchu, więc nie zrzucaj winy na geny czy nadgarstki XD po prostu Wyciskanie leżąc to cwiczenie globalne, pracuje tutaj bardzo dużo mięśni, wiec samo ćwiczenie wyciskania bez akcesoriów do tego nie zwiększy nagle twoich maxów, poza tym większość ludzi co pisze, że ma problemy z Wyciskaniem i zwala to na geny zle wyciska technicznie. Jakbyś miał dobry plan treningowy typowo pod