Wpis z mikrobloga

@anonimowy_programista: Otóż mój drogi, to że jest robione ze stali nierdzewnej nie oznacza, że rdza tego nie będzie żarła. Będzie. Oj będzie. To nie jest jakaś magiczna stal, która ma barierę chroniącą przed rdzą. Jak jeszcze ktoś będzie tym planował jeździć w zimie, gdzie będą sypać drogi solą, to szybko zmieni kolor ze stalowego na rudy.

@raymond-placek
  • Odpowiedz
@jaqqu7: no widzisz, a Corsa mojego starego i 20 lat temu mogła być pokryta gównem, insektami, błotem i solą miesiącami. Parę minut z karcherem i zero brudu czy rdzy.. No ale to jest futurystyczny wóz innowacyjnej firmy...
r.....k - @jaqqu7: no widzisz, a Corsa mojego starego i 20 lat temu mogła być pokryta...

źródło: 341

Pobierz
  • Odpowiedz
@jaqqu7: ciekawe więc czy fakt, że Cybertruck nie jest pokryty lakierem ma związek z tym, że Musk to dorosłe dziecko, otaczające się tylko "yes menami", którzy mówią mu rzeczy typu
- samochód bez lakieru to super pomysł!
- pewnie, że damy radę rozpocząć kolonizację Marsa w 2024!
- no jasne, że zrobimy z "x" "everything app"!

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@raymond-placek: Melon przede wszystkim ma zaburzenia ze spektrum narcyzmu. To widać jak na dłoni w każdej jego reakcji na krytykę lub niepowodzenie, a także ogólnym "sposobie bycia". Problem w tym, że wraz z (tego mu nie odmawiam) udanymi inwestycjami w Teslę oraz SpaceX, to mu się tylko pogłębia. Otoczenie się wyłącznie yes-menami jest skutkiem, a nie przyczyną.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: zapomniałeś dodać, że on do tego "najpotężniejszego człowieka na świecie" doszedł ciężką pracą i rozumem, a nie na przykład "drobną pożyczką kilku milionów dolarów od ojca" (parafrazując innego potężnego człowieka sukcesu)

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: nie, osobiście bardziej poszedłbym w inwestycje w innowacyjne źródła energii (wiadomio, cold fusion już za góra 50 lat #pdk)i tzw. podziemne miasta. Zamiast #!$%@?ć, w narkotycznym zwidzie, jak to ja już w 2024 będę kolonizował Marsa - XD

Ale boli dupa aż sam poczułem

tak, bo to ja jestem fanboyem Elona, zbawcy wszechświata i wcale nie przygłupa, który produkuje rdzewiejące auta i zawodowo #!$%@? wartość portali które kupił za
  • Odpowiedz
NIE NIE MOŻESZ ŚMIAĆ SIĘ Z PANU MUSK, ŻE PRODUKUJE SZROTY KTÓRE RDZEWIEJĄ JAK NIE ZETRZESZ Z NICH NIEZWŁOCZNIE PTASIEGO GÓWNA ON DO WSZYSTKIEGO DOSZEDŁ SAM I DZIĘKI NIEMU SKOLONIZUJEMY MARSA A TY JESTEŚ NIKIM I MASZ MEGA BÓL DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111

@Jamniki2: XD
r.....k - > NIE NIE MOŻESZ ŚMIAĆ SIĘ Z PANU MUSK, ŻE PRODUKUJE SZROTY KTÓRE RDZEWIEJĄ...

źródło: 3af703923cd5b89346d82c4357e38b70

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jamniki2: lol, w domu jestem, prime videos sobie oglądam.

Znaczy jednym okiem, bo #!$%@? jakiś ten film ("Coffin Full of Dollars"). W sumie i tak lepsze niż bóldupienie na wyklopie, bo ktoś śmiał mieć bekę z Muska XD
  • Odpowiedz