Wpis z mikrobloga

Nowy wątek w sprawie naszego ulubionego Oskiego? Wszedłem sobie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej żeby sobie zobaczyć czy Oski z PiSu nie ma jakiejś firmy. Nie ma. Ale miał. Od stycznia 2022 do… tak - 30.11.2023. Nie ma żadnego śladu po tej firmie w postaci stron internetowych, ogłoszeń itp. Sama nazwa to też po prostu „Oskar Szafranowicz”. PKD działalności - obsługa administracyjna biur. Czyli Oski ewidentnie nie przeszedłby testu przedsiębiorcy, którym tak PiS jeszcze nie dawno się odgrażał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na moje gdzieś działał w ramach B2B i impreza skończyła się w dacie bardzo politycznej, bo z chwilą wejścia nowych ministrów, prezesów i dyrektorów do swoich biur, czyli być może odbiorcą obsługi biurowej był podmiot sektora finansów publicznych lub taki, który żył z dotacji. Nie wiem jednak co oraz dla kogo dokładnie robił, niemniej równie ważne - za ile to robił. Moim zdaniem warto sprawdzić na ile ta współpraca - o ile była z podmiotem typu jw. - była uczciwie podjęta i prowadzona.

PS. Każdy może sobie sprawdzić - NIP jest publiczny: 1133049454

#afera #sejm #bekazpisu #oskarek #polityka
PositiveRate - Nowy wątek w sprawie naszego ulubionego Oskiego? Wszedłem sobie do Cen...

źródło: E0E867C3-42D1-4062-94A1-7D82ACC5E5D5

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
ciekawe czy jaruś był swiadomy jak sie towarzystwo przyssało do panstwowej kasy


@washington: no już nie róbmy z Kaczyńskiego starego dziadka który chciał dobrze ale go oszukano.
WSZYSTKO było z błogosławieństwem szefa mafii.

  • Odpowiedz