Wpis z mikrobloga

@HausHagenbeck: moim zdaniem to już dla niego nierealne. PESELu nie oszukasz, a druga sprawa- nie oszukujmy się, te wszystkie kontuzje przez lata nie wzięły się z niczego, bo Wagon podobnie jak ś.p. Agresywny Wojtek miał gdzieś czyjeś wskazówki jeśli ktoś mu tylko powiedział, że robi źle albo można zrobić inaczej. Zamiast progresować to od lat leczy kontuzje za kontuzją, które ani nie sprawiają, że jest mocniejszy ani silniejszy- wręcz przeciwnie. Tu
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Mi się chyba wydaję, że za szybko progresował po kontuzjach. Sterydy, sterydami ale ciało mimo to ma swoje limity. Jakby na spokojnie to rozegrał, to by kilka lat temu miał za sobą te 400kg. Ale ja tam #!$%@? się znam więc łatwo oceniać z boku xd
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck: Nie wiem, różnie to bywało. Oglądałem jego vlogi od początku współpracy z KFD i trochę mezalians u tego Wagona czasami się robił. Albo leczył kontuzję za długo, bo widać było, że głowa się zablokowała i nic z tym nie robił, bo przecież jest Wagonem. Były akcje, że wracał z w ogóle nie wyleczonymi kontuzjami bo tak sobie umyślał i nikt mu nie przegadał, a kto ze środowiska mu podpowiadał korzystnie
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck: @Lewusx są różne koszule. On niby robił w jednowarstwowej z tego co go zrozumiałem. A teraz chyba nikt nie robi tylko więcej warstw=większy ciężar. Rekord w BP EQ to 635 kg (nie wiem co tam za koszula była). Ale nie oszukujmy się- mało osób trenuje w sprzęcie przez co łatwo dostać jakiś puchar i medal. Do tego "sportu" trzeba sporo kasy. Mi bardziej imponuje jego rekord RAW (260 na treningu).
  • Odpowiedz
@Lewusx: biorąc pod uwagę sprzęt jaki kiedyś był wykorzystywany do bp, to 400 kg w double, czy triple ply to nadal kosmos. Ale znowu: medali i tytułów Grzesiek ma tyle, że większość wyprzedaje na aukcjach charytatywnych. To osobiste rekordy są dla niego najważniejsze.
  • Odpowiedz
@Nano22: @HausHagenbeck @Lewusx Obecnie (przez nowe koszule które są jakby ekstremalnie mocnym slingshotem ale w postaci koszuli) 400kg to jest no taki wynik, że tam coś wyciska w sprzęcie :P. Teraz 500kg jest jak kiedyś 400kg :P. Totalny freak Jimmy Kolb zrobił 635kg w takiej koszuli, a np Bill Gillespie w wieku 62 LAT! Zrobił 512,5kg.

A jeśli chodzi o Wagona, z tego co oglądałem, co pokazywał przez lata... Nie ma
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck: ostatnio jak go sledzilem, to zerwal sobie triceps przy siadach (asekuracja), a teraz widze jakas orteze na to jakas inna kontuzja czy dalej tamta? (pytam z ciekawosci)
  • Odpowiedz
@FuriousViking Bądź robolem u Belga z jakiś Siemiatycz czy Bielska Podlaskiego i wymądrzaj się na temat medycyny, prawa, psychologii, polityki, nie szanującą nikogo, co lubi od tyłu co sam pisał i ma ojca co robił w cyrku o czym też się zwierzył, a i który siedział jak szczur w tonącym okręcie na Św. B. N. odwaga pomylona z odważnikiem.
  • Odpowiedz