Wpis z mikrobloga

Jeśli mnie nie interesuje wzrost faceta, to mam prawo oczekiwać, że faceta nie będzie interesować rozmiar mojego biustu.
Nie interesuje mnie, że większość kobiet leci na wysokich (czyli zwracają uwagę na to, na co facet nie ma wpływu). To nie mój problem, że faceci mają o to ból doopy i zaczynają wymagać od kobiet idealnej twarzy i konkretnych wymiarów tu i ówdzie.

To że większość kobiet interesuje się wysokimi facetami nie sprawia, że faceci mogą stawiać mi wyśrubowane wymagania dotyczące wyglądu.

Wymaganie, by facet nie patrzył na mój biust/kształt nosa/wzrost/wstaw dowolną cechę wyglądu, na którą nie ma się wpływu, mimo iż od facetów z reguły wymaga się bycia wysokimi, nie czyni ze mnie w żaden sposób hipokrytki.

I to samo tyczy się reszty społeczeństwa.

Jeśli kobieta nie wymaga od faceta bycia bad bojem, to ma prawo szukać faceta, który nie będzie wymagał od niej bycia uległą i nie będzie hipokrytką, że śmie stawiać facetom wymagania bycia normalnymi facetami, bo ma ona prawo mieć w doopie, czego inne kobiety wymagają od facetów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #p0lka #seks
  • 69
@AlienFromWenus: Jak to nie? Delikatny dodatni bilans energetyczny lub zero kaloryczne i ulubione ćwiczenia kobiet na dolną połówkę ciała jak hipy, przysiady itd. Nie ma bata że pupa nie nabierze kształtu.
@AlienFromWenus: Wymówka, no ale nie jest to clue rozmowy. Tak czy siak każdy ma prawo mieć oczekiwania i standardy poniżej których nie schodzi ale nie dostanie gwarancji że ktokolwiek je spełniający będzie zainteresowany taką osobą.
@AlienFromWenus: „ mam prawo oczekiwać, że faceta nie będzie interesować rozmiar mojego biustu.” byłoby super gdyby świat tak działał niestety nie możemy od nikogo oczekiwać ani wmawiać co komu sie podoba. Gdyby tak było znalazłbym sobie jakąś równie nieatrakcyjną dziewczynę i załatwione, niestety te mniej atrakcyjne również celują w topke.
@AlienFromWenus: rozmiar biustu można porównać do wielkości fjuta. ¯\(ツ)/¯
Faceci lubią wysokie kobiety bo te mają dłuższe i piękniejsze nogi- więc wzrost liczy się do wzrostu. Tak samo biuścik- mały i opadnięty to dla impotenta z małą kuźką. Jędrna miseczka D tylko dla ogiera z twardym zaganiaczem ponad 20 cm.
@AlienFromWenus
Pieprzysz o jakiś wartościowych kobietach, a potem gadasz głupoty jak przeszłości nie ma znaczenia.To że ty uważasz że jesteś wartosciowa, to nie znaczy że jesteś.
To jest myślenie p0lki.
Zawyżanie wartości kobiet i zaniżanie mężczyzn. Wypieranie obowiązków kobiet i tym co je definiuje jako wartościowych.
Dlatego już Ci pisałem że jesteś wręcz definicją p0lki. I dlatego tak cie ten termin denerwuje. To tak jak alkoholika na wyparciu denerwuje temat jego pijaństwa,
@AlienFromWenus

To właśnie definiuje bycie nie wartościową kobietą a p0lką-wiara w jakieś kompleksy i banie się porównań.
Gdzie męska potrzeba bycia pierwszym I jedynym ,jest tym czym dla kobiety potrzeba bycia nie zgwałconą czy bycia ostatnią kobietą w związku.

No chyba że kobiety nie chcą być gwałcone,albo cierpią po nim ze strachu przed porównaniem XD
Albo kobiety chcą wiernrgo facera bo mają kompleksy.
Serio tylko p0lki mogły wymyślić, wmówić sobie i uwierzyć
Wzrost to jest inna sprawa bo nie da się tego raczej zmienić


@onepnch: Da się. Ale to drogie, długotrwałe, lekko niebezpieczne i bolesne (przez miesiące).
@Sinity No właśnie o to chodzi, dla kobiety upiększenie to popołudniowy zabieg, facet musi dosłownie ryzykować życiem. I potem też nie jesteś "naprawdę" wysoki bo chyba nie ma 100% sprawności takich nóg wydłużonych. Ja w każdym razie bym się bał dalej na muay thai chodzić
@AlienFromWenus
Wy p0lki serio wierzycie w wierne niedziewice i to że chudość czyni kobietę atrakcyjnym.
A później piszesz że kobieta nic nie zrobiła złego a faceci narzekają. No kobiety raczej robią coś złego np. zdradzają z byłymi I należy im się zemsta ze strony mężczyzn.

Jak nie ma zdrady z byłymi że strony kobiet, to nie ma zdrady z następnymi że strony mężczyzn. Czyli faceci mają prawo dymać na boku w związku.
@pawel89uri:

Nie ma prawa dymać w związku koniec kropka.

Tak, wierzymy bo mamy swój rozum którym się kierujemy i swoje zdanie i poglądy które uważamy za ważniejsze i prawdziwsze niż zdanie randoma z neta. Myśl sobie co chcesz, mam to w doopie. Ja uważam jak uważam i tego się trzymam gdyż moja prawda jest prawdziwsza niż twoja ( ʖ̯)
@AlienFromWenus
Poglądy i rozum p0lki :
Facet ma wiedzieć że mam potrzebę bycia ostatnią, a ja jako polka mam w doopie męską potrzebę bycia jedynym.

Panowie zastanówcie się nad wiernością wobec kobiet ,dla których je jesteście jedyni.
Jak wy jesteście w stanie znieść świadomość bycia nie jedynym ,to p0lka nie umrze od zdrady i bycia nie ostatnią.

Co ciekawe p0lka hipokrytka jest wstanie odejść od facera po jego zdradzie, mimo że ona
@pawel89uri: kobiety też mają potrzebę bycia jedynymi ale wy macie to gdzieś i korzystacie, bezprawnie, bez zgody waszych przyszłych partnerek na roochanie w klubach jakichś bladzi i korzystanie z prostytutek.

Jak śmiecie nie trzymać prawictwa do ślubu?

I nie piertol że kobiety chcą roochaczy, to bzdury wymyślone przez inceli na potrzeby kontrolowania tzip obcych sobie kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)