Wpis z mikrobloga

Jeśli mnie nie interesuje wzrost faceta, to mam prawo oczekiwać, że faceta nie będzie interesować rozmiar mojego biustu.
Nie interesuje mnie, że większość kobiet leci na wysokich (czyli zwracają uwagę na to, na co facet nie ma wpływu). To nie mój problem, że faceci mają o to ból doopy i zaczynają wymagać od kobiet idealnej twarzy i konkretnych wymiarów tu i ówdzie.

To że większość kobiet interesuje się wysokimi facetami nie sprawia, że faceci mogą stawiać mi wyśrubowane wymagania dotyczące wyglądu.

Wymaganie, by facet nie patrzył na mój biust/kształt nosa/wzrost/wstaw dowolną cechę wyglądu, na którą nie ma się wpływu, mimo iż od facetów z reguły wymaga się bycia wysokimi, nie czyni ze mnie w żaden sposób hipokrytki.

I to samo tyczy się reszty społeczeństwa.

Jeśli kobieta nie wymaga od faceta bycia bad bojem, to ma prawo szukać faceta, który nie będzie wymagał od niej bycia uległą i nie będzie hipokrytką, że śmie stawiać facetom wymagania bycia normalnymi facetami, bo ma ona prawo mieć w doopie, czego inne kobiety wymagają od facetów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #p0lka #seks
  • 69
@AlienFromWenus: Proszę cię. Faceci nawet w 10 proc nie patrzą tak na rozmiar biustu jak kobiety na rozmiar penisa. Może 1 na 10 facetów z którym o tym gadałem w ogóle zwraca na to uwagę, jak już to bardziej na tyłek. A kobiety - nie znam takiej która nie patrzy na wielkość penisa i nie jest to dla niej najważniejsze. Płaskie dziewczyny mają facetów i mężów, faceci z małym nie mają
@AlienFromWenus: Obecnie to faceci niczego nie wymagają od kobiet- mogą mieć dwójkę dzieci z dwóch różnych tatusiów, może być gruba, bezrobotna z tatuażami i małym biustem- ale nawet takie mają wymagania nawet większe od normalnych. xD ¯\(ツ)/¯
@AlienFromWenus: Ale co Ty w ogóle napisałaś []

Nie, nie masz takiego prawa. Możesz nie oczekiwać wzrostu, ale to czy znajdziesz faceta któremu rozmiar cycków nie przeszkadza,
to nie nie jest kwestia tego że Ty masz prawo czegoś takiego oczekiwać, tylko musisz takiego faceta znaleźć.


Ja mam dla was propozycje, zacznijcie traktować ludzi jako jednostki a nie członków grupy, a będzie wam łatwiej.

@pawel89uri: jeśli ja ofiaruję bycie ostatnim to wymagam bycia ostatnią. Jeśli nie wymagam bycia pierwszą (choć daje to +50 do atrakcyjności faceta) to oczekuję nie wymagania bycia pierwszym. Nie będę wtedy hipokrytką a jak jakiemuś gamoniowi to przeszkadza to może iść w PiSdoo, nie mam parcia bycia w związku na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie to faceci niczego nie wymagają od kobiet- mogą mieć dwójkę dzieci z dwóch różnych tatusiów, może być gruba, bezrobotna z tatuażami i małym biustem- ale nawet takie mają wymagania nawet większe od normalnych. xD ¯\(ツ)/¯


@Nowystaryziel:

Niestety nie mam na to wpływu ani nic na to nie poradzę. To nie jest powód żebym ja przestała mieć wymagania co do mężczyzn, w ramach zadośćuczynienia niemiłego traktowania ich przez p0lki. Ja mam
Nie, nie masz takiego prawa. Możesz nie oczekiwać wzrostu, ale to czy znajdziesz faceta któremu rozmiar cycków nie przeszkadza,

to nie nie jest kwestia tego że Ty masz prawo czegoś takiego oczekiwać, tylko musisz takiego faceta znaleźć.


@SkyrFan2000:

Może źle to ujęłam. Mam prawo oczekiwać związku z facetem, którego nie interesuje mój jakiś tam walor, załóżmy tyłek, bo nadrabiam biustem. Randomowy facet też ma prawo wybrać doopiasta niż cycata. Każdy sobie
Ja mam dla was propozycje, zacznijcie traktować ludzi jako jednostki a nie członków grupy, a będzie wam łatwiej


@SkyrFan2000:

Bardzo proszę o zastosowanie się do swojej własnej rady, gdyż jak widać do mnie również piszesz w liczbie mnogiej.
@AlienFromWenus

Nie ma czegoś takiego jak wierne niedziewice p0lko. Nazywaj rzeczy po imieniu. A to że nie masz bycia pierwszą to oczywiste. Masz potrzebę bycia ostatnią.
Żeby facet cię zdobył z powodu zasobów, a następnie pozostanie wiernym.
Jednym z zasobów faceta jest bajera I podryw dlatego kobiety lecą na mężczyzn z dużą ilością kobiet na koncie, a po tem chcą być jego ostatnią.
Kobieta ma potrzebę bycia zdobytą poprzez zasoby, oraz tego
@AlienFromWenus

Nie będę wtedy hipokrytką a jak jakiemuś gamoniowi to przeszkadza to może iść w PiSdoo, nie mam parcia bycia w związku na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dlaczego facet ma rezygnować z związku.
Po pierwsze to ty mieszkasz, pasożytujesz i wozisz tyłek faceta.

Oo drugie faceci powinni jak najbardziej wchodzić w związki, ale zdradzać niewierne
p0lki.
Jak facet w związku nie jest jedynym, to zawsze może zdradzać
@AlienFromWenus

@DrCieplak: ale ja nie wymagam dużego penisa a już masz do mnie pretensje xD w tym kraju wystarczy być kobietą i już ma się ciągłe pretensje i fochy męskiej strony nawet jak się nic złego nie robi xD


P0lka nie robiącą nic złego:
1. Zdradza (jej facet jest nie jedynym),a wymaga wierności (bycia ostatnią)
2. Jest brzydka (chudość nie czyni atrakcyjnym),a wymaga urody genetycznej.
3. Pasożytujesz na facecie bo jej
Jeśli mnie nie interesuje wzrost faceta, to mam prawo oczekiwać, że faceta nie będzie interesować rozmiar mojego biustu


@AlienFromWenus: Porównuj rzecz analigiczne względem siebie.

Czyli wzrost do wzrostu, a nie zupełnie inne. Bo na wzrost nie ma się absolutnie wpływu.
Pasożytujesz na facecie bo jej jako p0lce się należy .


@pawel89uri:

No tak, samo bycie w relacji z facetem to pasożytowanie na nim xD

Przeszłość nie ma znaczenia jeśli oboje mają zbliżoną do siebie liczbę partnerów.

Sama nic sobą nie reprezentuje


A co ty sobą reprezentujesz? XD

wozisz tyłek faceta


No czasem się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze to ty mieszkasz


A to mam spać