Wpis z mikrobloga

Takie posty mają 1000x większe znaczenie w tym temacie niż opinie jakichś pisowców, kryptopisowców, konfederatów czy razemitów. Już pal licho to CPK, bo od wielu lat KO czy PSL mówiło o jego likwidacji, ale to wczorajsze kombinowanie z atomem mi się nie podobało. Mam nadzieję, że nie pójdą tą drogą.

#sejm #polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #atom #cpk #klimat
Gours - Takie posty mają 1000x większe znaczenie w tym temacie niż opinie jakichś pis...

źródło: IMG_3112

Pobierz
  • 9
@myidioci: głównym celem polityka w demokracji jest wygrać wybory, więc jak jakieś betonowe konta typu silni razem czy te osiem gwiazdek wstawiają coś takiego to ma to 10 razy większe przebicie niż opinia jakiegoś eksperta na kiju.

Popatrz na sposób przyjęcia tvp, założę się, że doradcy prawni PO pukali się w głowę i proponowali inne rozwiązania, ale Tusk i spółka uznali, że trzeba to zrobić tak, a nie inaczej, bo wyborcy
@myidioci potrzebujemy tego atomu jak ryba wody. I to nie za 15 lat tylko juz lekko 10 lat temu. Pisowskie czy nie, skoro sa juz ustalenia, miejsce jest ok to powinni to ciągnąć do przodu a nie zmieniac tylko dlatego że to pisowski projekt a nie ich... Co do cpk to nie wiem, ale jesli slychac wycie niemiec to powinniśmy to budowac. Z pisem niech jada rowno ( i nie tylko z