Wpis z mikrobloga

ktos kojarzy, aby w 2015 roku jak PiS przejal wladze, wyszly jakies afery jak ktos kradl na fundacje, lewe etaty, obecnosc w 10 radach nadzorczych? lewe instytucje gdzie siedza cale rodziny? fikcyjne zlecenia, umowy, fejkowe B2B dodatkowo UOP, etc? bo na razie nie nadazam juz tego czytac, ile tego jest.

Nawet jakies Oskarki na 1 roku studiow maja swoje fundacje XD. Przeciez to jest jakas patologia jak oni kradli.

A ja pamietam co bylo w 2015 - bylo tego doslownie ZERO.

Wiec nie pieprzcie juz ze PiS i PO to to samo, kompletnie inna klasa ludzi. PiS to takie wsiury dorwane do koryta, bez zasad i moralnosci, glosuja na nich katoczuby i elektorat socjalny, a takich ludzi za wiele nie obchodzi, byle bylo na malboro, flache i najtansze parowki. Wybacza im wszystko bo reprezentuja te same zasady.

#polityka #sejm #bekazpisu
  • 6
  • 4
ktos kojarzy, aby w 2015 roku jak PiS przejal wladze, wyszly jakies afery jak ktos kradl na fundacje, lewe etaty, obecnosc w 10 radach nadzorczych?


@mcsQ: Mój znajomy robił w firmie konsultingowej która była wynajęta przez PIS do robienia audytu i wtedy mi mówił, że właściwie to do niczego poważnego przyczepić się nie mogli i tylko jakieś pierdoły były.