Wpis z mikrobloga

ktos kojarzy, aby w 2015 roku jak PiS przejal wladze, wyszly jakies afery jak ktos kradl na fundacje, lewe etaty, obecnosc w 10 radach nadzorczych? lewe instytucje gdzie siedza cale rodziny? fikcyjne zlecenia, umowy, fejkowe B2B dodatkowo UOP, etc? bo na razie nie nadazam juz tego czytac, ile tego jest.

Nawet jakies Oskarki na 1 roku studiow maja swoje fundacje XD. Przeciez to jest jakas patologia jak oni kradli.

A ja pamietam co bylo w 2015 - bylo tego doslownie ZERO.

Wiec nie pieprzcie juz ze PiS i PO to to samo, kompletnie inna klasa ludzi. PiS to takie wsiury dorwane do koryta, bez zasad i moralnosci, glosuja na nich katoczuby i elektorat socjalny, a takich ludzi za wiele nie obchodzi, byle bylo na malboro, flache i najtansze parowki. Wybacza im wszystko bo reprezentuja te same zasady.

#polityka #sejm #bekazpisu
  • 22
  • Odpowiedz
@mcsQ: po wybrach robili audyt pamiętam jak ktoś z mównicy ogromy rulon papieru rozwijał z liczbami, z tego wszystkiego udało się stworzyć dwa oskarżenia do prokuratury które i tak sie nie obroniły, pomimo prokuratury zi0bry, więc tylko dobrze świadczy o rządach PO
  • Odpowiedz
  • 9
@mcsQ? Prawie nic nie wyszło xD, pojedyncze aferki co najwyżej, plus ewentualne koneksje w spółkach (a przypominam, że byly konkursy które pis od razu wyrzucił do kosza) i na szczeblu samorządowym (to akurat psl xDDD)
  • Odpowiedz
ktos kojarzy, aby w 2015 roku jak PiS przejal wladze, wyszly jakies afery jak ktos kradl na fundacje, lewe etaty, obecnosc w 10 radach nadzorczych?


@mcsQ: Mój znajomy robił w firmie konsultingowej która była wynajęta przez PIS do robienia audytu i wtedy mi mówił, że właściwie to do niczego poważnego przyczepić się nie mogli i tylko jakieś pierdoły były.
  • Odpowiedz
@mcsQ nie przesadzaj, że "zero". Wyprowadzanie kasy na fundacje oraz rozdawanie posadek w SSP i radach nadzorczych to stare patenty.
Po prostu nawet PSL zachowywał jakieś pozory, wszystko miało jakąś podkładkę.
Pisowcy byli po prostu tak prostacko bezczelni, że nawet mogąc kraść "zgodnie z procedurą", świadomie wybierali tej procedury nie dotrzymać.
Świadomie te wszystkie gównofundacje nie mają nawet pozorowanych działań w rekordach, pozorowanych stron internetowych, zakupionych za głupie 200$ obserwujących na profilach.
  • Odpowiedz
@GadgetHackwrench: @mcsQ pomimo, że ekonomicznie PO nie robiło takich wałków, o tyle nie da się zapomnieć tego, co mówił Sienkiewicz na nagraniach u Sowy. A teraz znowu jest w rządzie, więc chciałbym, żeby potwierdził swoje słowa i czy nie jest mu głupio zarządzać teoretycznym krajem pełnym gówna i gruzu.
  • Odpowiedz
  • 1
@bregath a co mówił? bo ja pamiętam jak morawiecki mówił u sowy że polacy mają je bać za miskę ryżu. a został premierem xD
  • Odpowiedz
lewe instytucje gdzie siedza cale rodziny


@mcsQ: nie lewe ale były stołki obsadzone przez rodzinę i znajomych niestety, nie da się powiedzieć że polska przed 2015 była zajebiście kolorowa bo nepotyzm to choroba dotykająca każdego kraju.
  • Odpowiedz