Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (27 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

UGUEM (XD) nie piję dalej. 27 dni dla 27 letniego huopa. Ostatnio przeglądałem sobie oferty nad Polskim morzem i w tej samej cenie można lecieć na OLINKLUZIW do Egiptu XD. Jak kiedyś uzbieram to polecę. Dodatkowo jak już każdy wie, zabrałem się za VLOGOWANIE XD, oraz w trakcie montażu jest MITYCZNY DOKUMENT O UFO. Jak się uda to na weekend będziecie mieli seans o #ufo w Polsce.

ŻAPPKOWA KOMPROMITACJA
Dzisiejszy trening standardowo – rozpoczął się w żabce XD. Uzbierało mi się troszkę ŻAPPSÓW i postanowiłem na coś je wydać. Przeglądałem aplikację, a tam sam syf – hot dog (430kcal #!$%@? XD), jakieś „oskarkowe” energole itp. Moje oczy przykuła woda, którą potrzebowałem na siłownie, oraz KOMBUCZA HUOPSKA XD. Udałem się do kasy i Pani pokazuję aplikację I zapomniałem, że mam nazwę #!$%@? XD. Babka bez słowa zeskanowała, ale na 1000% widziała.

Poszedłem na siłownie i już po drodze odczułem działanie KOMBUCZY. W jelitach mi tak bulgotało, że obawiałem się najgorszego – PO RZADKIEMU. Nie odczułem jednak ciśnienia w odbytnicy a bulgotanie ustało, więc poszedłem się przebrać. Przywitałem się mówiąc każdemu słynne „SIEMA” obniżonym tonem XD. Pierwszy był martwy ciąg i po skończeniu 4 serii skończyłem martwy na kiblu. Sraczka taka, że wypiłem całą wodę, którą kupiłem w obawie o odwodnienie. Następnym razem znowu kupuję KOMBUCZE XD.

PODCIĄGANIE HUOPSKIEGO CIAŁA
Mam w planie treningowym podciąganie. O ile podciąganie napletka czy spodenek idzie mi wspaniale (mam za luźne i na siłowni mi trochę spadają odsłaniając moje majtki marki FRUITY XD) to podciąganie swojego ciała już słabo. W zasadzie nie jestem w stanie zrobić nawet jednego, ale robię „negatywy” i inne wygibasy na drążku.

Dzisiaj również pajacowałem, aż nagle oczom nie wierzę. SAM SULEK we własnej osobie! Jak śledzicie moje posty to pamiętacie go z tego wpisu Gościu jest teraz JESZCZE WIĘKSZY, nie wiem #!$%@?, on na śniadanie chyba #!$%@? rosół z testosteronu XD. INTRUDER BOŻY to przy nim dziecko i mam wrażenie, że jak bym zjadł palca tego gościa, to by mnie #!$%@?ło od przyrostów. Podbija do mnie, uśmiecha się, graba, i mówi „weź sobie gumę załóż to będzie Ci łatwiej.

Myślę sobie „jakie gumy, ja nie #gumcel !” i po chwili skojarzyłem, że mamy na siłowni gumy oporowe. Założyłem jedną, zaczepiłem o nogę i JAK MI PO JAJKACH STRZELIŁO to myślałem, że umrę XD. No nic, drugie podejście, tym razem o kolano zaczepiłem i się udało zrobić JEDNO PODCIĄGNIECIE XD. Jest progres.

Bicepsy musiałem zrobić. Ostatnio robiłem hantlami 7kg i było ledwo. Niestety wbiły jakieś julczyska i zajęły połowę hantli by robić wykroki. NO TO JA ZROBIŁEM #!$%@? WYKROCZENIE PRAWA. #!$%@?łem hantle 8kg i nie wiem co się stało, ale zrobiłem wszystkie serie na luzie i #!$%@?łem troszkę „w zapasie” XD.

MISTYCZNY CHŁUT
Po siłowni wbiłem na stację paliw by zatankować a tam jakaś baba ze swoją „Julką” nagle do mnie podbija i pyta się, czy jej płynu do chłodnicy nie. Ja uprzejmie odpowiadam „nie” i tankuje dalej. I ta baba w furie, ta Juleczka też jakieś sapy do mnie, z 20 sekund stoją i #!$%@?ą a ja tankuję. W końcu nie wytrzymałem, zmęczony też byłem, to odpowiadam do niej „Jak otworzycie ten korek na gorącym silniku, to wam będą z dupy na twarz przeszczep skóry robić, bo gorąca para wyleci”. Zamknęły mordę i poszły w #!$%@?.

NIE ODWIEDZAJCIE BYŁYCH KOŁCHOZÓW
Takie przykazanie na koniec. Musiałem kupić wycieraczki to zajechałem po tankowaniu. Wybrałem i do kasy a tam babsztyl, taka karyna #!$%@? siedzi i do mnie z ryjem, że kiedyś jej obiecałem, że jej auto na myjni umyję. Ja ogólnie nigdy w życiu niczego kobiecie nie obiecałem bo wiem, jak one to wykorzystują, ba, ja od kobiet od lat się odcinam. Mówię jej, że się śpieszę a ona do mnie „Mhm jak zawsze #!$%@?”. #!$%@?łem się, bo obok mnie ludzie w kolejce, wcześniej jakaś #!$%@? na stacji, i mówię do niej, że #!$%@?ę, z neta sobie zamówię te wycieraczki. I poszedłem w #!$%@? XD. Tak się składa, że w tej samej cenie to sobie kozackie wycieraczki z BOSCHA zamówiłem.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #mikrokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (27 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolis...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-17 184523

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: nie wiem gdzie o tym czytałeś ale raczej to było o oleju. Znajomy siostry wyciągnął bagnet na gorącym silniku i z poparzeniami twarzy jechał na sor (i to on prowadził bo jako jedyny był trzeźwy).

Zbiornik płynu chłodniczego odkręcałem wiele razy na gorąco, wystarczy powoli jak wstrząśniętą colę.
  • Odpowiedz