Wpis z mikrobloga

Ale akcja.

Ogólnie siedze sobie na open space w robocie i jest tam kilka babeczek. Parę razy próbowałem zagaić do nich, ale wiadomix: 170cm, lekka nadwaga i niewyjściowa morda robi swoje mogłoby się wydawać.

No nie do końca.

Przylazł dzisiaj (na open space, nie że do nas bezpośrednio) taki koleś, no kurna w skali spierdoxu podobny do mnie, ale ma taką gadkę że hej, no i oczywiście jest na jakimś kierowniczym stanowisku.

Jest tam też taka, nazwijmy ją Natalia, taka niby miła, wyluzowana dla każdego karynka (na pierwszy rzut oka oczywiście). Porobiona tu i ówdzie, że można z tego ulepić całą figurę silikonową, serio.

Dialog między nimi wygląda następująco (poniżej też dołączam legendę):
K-Kieras
N-Natalia

K: No hej słońce.
N: No hejka, co tam.
K: A mam tu mały raporcik dla ciebie, to byśmy go na szybko omówili.
N: Ojej, czy może coś nabroiłam ( ͡º ͜ʖ͡º)?
K: Hehe, zaraz zobaczymy proszę ją ciebie.
N: Chcesz usiąść może? Do wyboru fotel, na stole albo na kolanka (w sensie ze jej) ( ͡º ͜ʖ͡º)
K: Takie rzeczy to po pracy kochana.
N: No dobra to daj znać jak skończysz ( ͡º ͜ʖ͡º).

Coś mi tu nie grało, dopóki nie zobaczyłem jednej rzeczy. Chuop na palcu ma obrączkę. Na oko wiek podobny do mnie, może ciut młodszy, ona podobnie.

Ha tfu na to normictwo

#przegryw #p0lka #korposwiat #pracbaza #redpill #blackpill #gownowpis #takbylo
  • 6
Jakie #!$%@? molestowanie skoro w tej zapewne zmyślonej historyjce rzekoma Natalia sama się pyta o jakieś siadanie na kolanka i nalega żeby dać znać jak on skończy pracę? xD Z tego to bardziej wynika, że to ona go molestuje, ale wiadomo, kobieta faceta nie może.


@Slavcel: Kiedyś w akademiku, w 2012 koleżanka z grupy mojego ziomka z pokoju, która do niego przychodziła regularnie, zgarnęła mnie jednym ruchem z krzesła i posadziła
Jakie #!$%@? molestowanie skoro w tej zapewne zmyślonej historyjce rzekoma Natalia sama się pyta o jakieś siadanie na kolanka i nalega żeby dać znać jak on skończy pracę

Wy pewnie jeszcze myślicie że webstein te wszystkie aktorki to chodził i sam zapraszal do siebie do łóżka...