Wpis z mikrobloga

O_o przysługuje im 38 dni urlopu rocznie po 15 latach, a Ty polaczku #!$%@?. Jakoś o takich rzeczach ani pisiorki ani fur deutschland nie mówią, żeby przypadkiem pospólstwo się nie obruszyło, chyba ze przypadkiem jak teraz


@Majin999: ja mam 50 dni
@pernikovy_tatko jestem zwolennikiem prawa, żeby niewykorzystane do połowy następnego roku urlopy po prostu przepadały. Skoro ktoś nie chce iść sam odpocząć, to może mu nie potrzeba urlopu, a pracodawca musi zakładać rezerwy na ekwiwalent. Urlop powinno się brać regularnie, żeby się człowiek nie wypalał zawodowo.
O_o przysługuje im 38 dni urlopu rocznie po 15 latach, a Ty polaczku #!$%@?. Jakoś o takich rzeczach ani pisiorki ani fur deutschland nie mówią, żeby przypadkiem pospólstwo się nie obruszyło, chyba ze przypadkiem jak teraz


@Majin999: a czy ty w pracy musisz po nocach w zimnie jeździć do jakichś zaszczanych melin do np. zwłok dziecka? 26 dni urlopu to nie jest uniwersalna liczba na całą gospodarkę, są zawody z wyższą
@Majin999: i dobrz.

Ja rozumiem, że w TV to pokazują patologię, no ale 90%, a pewnie 95% prokuratorów wykonują normalną, nie polityczną robotę.
Rozboje, pobicia, kradzieżę, trupy, wypadki itd. Co tam sobie wymyślisz.
Muszą się użerać z różnymi ludźmi i mnóstwo pracować.

Znam kilka osób pracujących w prokuraturach czy sądach. Pracując w pracy a potem jeszcze w domu wieczoram itd nadrabiają, bo zawsze są w zaległościach. I mało który z nich
Trzeba było chodzić do szkoły, liceum, zdać maturę i skończyć studia.
NIeuki #!$%@? i przepracować solidnie 10 lat od 18 roku życia.
To byście mieli, ja #!$%@? czy wy myślicie że wszystko jest za friko w tym życiu.
#!$%@? ogarnijcie sie.
@Majin999: w UK jest podobnie, zazwyczaj masz wiecej dni urlopu w budzetowce, krotszy wymiar pracy (ja mam 36h/tydzien) plus inne benefity, jak lepsza emerytura (statutory). Wszystko to dlatego, ze robiac to samo w prywatnym sektorze zarabialbym znacznie wiecej. Także nie dziwi mnie, że trudna praca ma dodatki.
@ogkush: super argument: zostań (wpisz dowolne) to dostaniesz (wpisz dowolne). Niestety nie wszyscy mogą być wszystkimi. Pozatym pisałem o tym że 99% spoleczenstw nie wie że mają tyle urlopu, więc nie moglem chcieć zostać prokuratorem z tego powodu, gdyż o tym nie wiedziałem ;-)...