Wpis z mikrobloga

@wypopekX: Raz że ta pozycja jest na plusie, a dwa że już nie masz serio do czego wołać. Wyraźnie napisałem, że horyzont tej pozycji to dokładnie 9 czerwca 2031 roku XD
  • Odpowiedz
  • 4
Wyraźnie napisałem, że horyzont tej pozycji to dokładnie 9 czerwca 2031 roku


@mickpl: czyli te dwa lata trzymania w pozycji na minimalnym plusie zamiast w kurniku którego cenę w międzyczasie wywaliło o kilkadziesiąt procent to była taka długofalowa strategia? xD

Ale wiesz, że mogłeś kupić wtedy kurnik, teraz sprzedać i dopiero teraz kupić coca-colę? Naprawdę, nikt tego nie sprawdza. xD
  • Odpowiedz
@wypopekX Jeszcze dodawał wpisy o shortach i jak nie wchodziły to usuwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie to człowiek mem na tagach krypto i giełda.

Tylko tu na #nieruchomosci znalazł dzbanów którzy wierzą mimo, że od lat się myli bo szukają pocieszenia, że pociag nie odjechal XD
  • Odpowiedz
@wypopekX: @Tiab @widmo82 @mickpl

Na szybko to tak coca cola 14% up, kawalerka 34% up. Przyjmując średniej wielkości kawalerkę za średnią cenę. byłby na plusie jakieś 50k . W tym samym czasie coca cola zarobiła mniej więcej 20k . Ergo nieruchomości w Sosnowcu dały ponad dwa razy większy zwrot

Nie uwzględniam oczywiście zysków z ewentualnego najmu
  • Odpowiedz
A Coca Cola nie wypłaciła Mickowi dodatkowo dywidendy w międyczasie? Yield to trzy procent, a Mick trzyma Coca Cole już jakieś 1.5 roku. Trzeba dodać jakieś 4% do tego,
  • Odpowiedz
  • 1
analiza wsteczna zawsze skuteczna, co? :)


@daniel_bialys: no własnie nie wsteczna, bo przecież on pisał, że nieruchomości jebną podczas gdy tacy jak ja pisali, że wzrosną. Więc?
  • Odpowiedz