Wpis z mikrobloga

Dziś dwie rozmowy o pracę, dajcie plusa na odwagę bo mnie stres zżera jak jeszcze nigdy.
#pracbaza
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@Szantos u mnie to dopiero pierwsze odzewy od świąt jak zacząłem szukać. Wiem że to martwy okres ale zacząłem się już martwić że miesiąc minął a nikt się nie odzywa. Ale zadzwonili z dwóch poważniejszych firm niż lokalne januszexy więc mam nadzieję że gdzieś pyknie.
Powodzonka i dla Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jack0wy ja szukam juz 6 miesiecy, z setek cv dostalem 7 zaproszen na rozmowy, w 4 mi zaproponowali prace, i potem z zadnego miejsca nie wyslali kontraktu do podpisania ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w 4 mi zaproponowali prace, i potem z zadnego miejsca nie wyslali kontraktu do podpisania


@gharman: Że co? xD Może nie doczytałeś, że na podpisanie umowy masz sam przyjechać do firmy?
  • Odpowiedz
  • 5
@Jack0wy Byczku wchodzisz tam na totalnym luzie. Rozmawiaj jak z ziomkami przy piwku i będzie dobrze.
Byłem na dwóch rozmowach z takim podejściem i co prawda nikt nie zadzwonił, ale atmosfera super.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Szantos u mnie już po krzyku, okazuje się że nie było się czym martwić bo rozmowy obie poszły gładko i przesympatycznie. Daj znać jak u Ciebie.
  • Odpowiedz
@Jack0wy: rozmowa szybka, składna i rzeczowa, trwała około 35 minut. Atmosfera w porządku, miła pani ma oddzwonić do piątku z decyzją. Pozostaje czekać, dam update czy przyklepane :)
  • Odpowiedz
@Jack0wy: dostałem telefon już dziś o 9:30. Zaczynam pracę od lutego:D ciesze się bo firma jedna z większych w mojej branży, znalezienie takiej i do tego powrót do hobby które planuje od poniedziałku to były moje jedyne cele na ten rok więc zaczyna się całkiem dobrze o ile praca okaże się faktycznie w porządku. Daj znać co wyjdzie u Ciebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Szantos o kurde ale ekspres. Gratki, musiałeś im bardzo przypasować. U mnie czas do przyszłego piątku maks na decyzję więc czekam cierpliwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Szantos udało się k---a, UDAŁO!!! Nie liczyłem już na to bo dziś ostatni dzień kiedy mieli się odezwać ale zadzwonili. Z firmy na którą najbardziej liczyłem.
Chyba się dziś upije xD
  • Odpowiedz