Wpis z mikrobloga

  • 0
@NaczelnyWoody: single #!$%@?ący na +/- średniej krajowej i starają się czegoś dorobić ale państwo robi wszystko żeby im się nie udało. przec cholerne bk2% można zapomnieć o własnym mieszkaniu, rozdając 800+, babciowe, 13/14 emerytury, dla gorników, wypieprza inflacje i teraz jesteśmy znowu zmuszani do dokształcania się i starania o lepszą wypłatę gdy w tym samym czasie ci co nic nie robili dostają to samo za darmo.
  • Odpowiedz
single #!$%@?ący na +/- średniej krajowe


@mati1990: znajdź dziołche z podobnymi zarobkami i problemy znikną.

rozdając 800+, babciowe, 13/14 emerytury, dla gorników, wypieprza inflacje


@mati1990: rly? ( ͡° ͜ʖ ͡°) płytkie rozumowanie.

teraz jesteśmy znowu zmuszani do dokształcania się i starania o lepszą wypłatę gdy w tym samym czasie ci co nic nie robili dostają to samo za darmo.


@mati1990: mówię ci mordo, znajdź dziołche
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyWoody to cwaniaku daj przepis jak zmusić kobiety do tego. Łagodne i normalne próby nie działają.
I jak to się ma do dorabiania jak musisz wydawać na nią kasę i spełniać z dupy wymagania w większości przypadków.
  • Odpowiedz
to cwaniaku daj przepis jak zmusić kobiety do tego. Łagodne i normalne próby nie działają


@mati1990: nie ma na to przepisu, po prostu wystarczy nie być dzbanem.

jak to się ma do dorabiania jak musisz wydawać na nią kasę i spełniać z dupy wymagania w większości przypadków


@mati1990: no jeśli znajdziesz dziołche z podobnymi zarobkami do Twoich i się z nią zaobrączkujesz to w dwójkę szybciej ogarniecie własne mieszkanie, to
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyWoody jup ale w tym czasie co wydaje na rowery, zabawki musiałbym w nią a to mi się nie kalkuluje.

Nie wiem jak to się robi, nie przebywam z ludźmi od ponad pół roku bo l4 xd
  • Odpowiedz
Łagodne i normalne próby nie działają.


@mati1990: Anon, ale cała twoja historia randkowania to próba zaproszenia (raz) jednej (jednej) laski do kina.

Ona pewnie nawet nie skumała, że chcesz iść na randkę xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: problem OP-a to za mału hajsu na zabawki. Dosłownie, do tego sprowadza się dyskusja z nim - zawsze na końcu chodzi jedynie o to, że samodzielne życie zmniejszy budżet na rowerek i druciarstwo komputerowe.
  • Odpowiedz
  • 0
jeszcze do tego, że różowe nie jeżdżą na rowerze, więc są nic nie warte :D


@kasiknocheinmal: kurde uwzięłaś się na to ( ͡° ʖ̯ ͡°) są mniej atrakcyjne...

a te teorie to skąd? Wiesz, że od jakiegoś czasu kobiety mają prawo pracować i potrafią się utrzymać?


@kasiknocheinmal: robię w typowo damskim otoczeniu to widzę, jest 70 kobiet i bez względu na wiek wszystkie praktycznie takie same
  • Odpowiedz
@mati1990: w związkach takie rzeczy działają w dwie strony. Wspólnie uczestniczy się w wydatkach i wspólnie robi się sobie przyjemności. Przecież logiczne, że nikt się nie chwali "upiekłam jego ulubione ciasto i spędziliśmy dzień tak, żeby mógł jak najbardziej się zrelaksować", tylko doceniasz i chwalisz to, co zrobiła druga osoba, a nie co ty zrobiłeś. Przynajmniej w tych normalnych. To nie są tylko czynności materialne, to raz. Dwa - w wyjazdach
  • Odpowiedz
  • 0
I nie, nie uwzięłam się- zwyczajnie po raz n-ty (i nie ukrywam, że z przyjemnością) punktuję nieścisłości w twoich wypowiedziach. Sam kiedyś mówiłeś, że laska z makijażem jest brzydka, że bez szosy nie ma co z kobietą robić, że poniżej 100 km to nie ma w ogóle o czym mówić. Ot, takie małe guilty pleasure to przypominanie tego, żeby komentujący mieli pełniejszy obraz twoich żali w stosunku do różowych.


@kasiknocheinmal: a
  • Odpowiedz
@mati1990: jak szukasz na tinderze czy innych badoo (nie wiem co to za appka była, ten ostatni screen) to nie wiem dlaczego się dziwisz. Normalna laska nie zakłada tindera. Jeżdżę na rowerze, ale też brałabym nogi za pas po takich tekstach z tymi rowerami, może dlatego "nie lubią szosowców".
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal: taa badoo, nie macie na czole napisane co można powiedzieć czego nie. nie mam kompletnego pojęcia jak ludzie działają, dopiero się tego uczę. np dziś w końcu po półtora roku idę na imprezę w robocie :)
  • Odpowiedz
@mati1990: mówić można wszystko, zwyczajnie wtedy dowiadujesz się sporo na temat danego człowieka. Właśnie po to się mówi. Tu nie chodzi o to, że coś jest źle powiedziane tylko o to, że z takim podejściem nie byłoby możliwych dużo rzeczy z codziennego życia. Takie coś nie będzie przeszkadzać tylko komuś takiemu samemu jak ty. Chcesz swojego klona, to wtedy się dogadacie.
  • Odpowiedz