Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: No nie. Poglaskac i jeszcze z 8 miesiecy dorzucic. Plus oczywiscie obnizyc wiek emerytalny bo 60 to za duzo.

Coraz bardziej mnie dzisiejsza polityka zadziwia. Prawica z lewicowymi pomyslami. Prawica prorosyjska (co zawse bylo domena lewicy). Ministerstwo do spraw rownosci (no chyba ze chodzi o wiek emerytlny to nie o taka rownosc walczy). Ogolnie prawica dajaca wiecej socjali niz lewica to jakis mindfuck.
Ale się faceci zesrali z 2-3 miesięcy dodatkowego macierzyńskiego dla 7% kobiet, które urodziły w Polsce.


@WielkiNos: dobrze, niech się żrą xD Zgarniają elektorat mizoginów i incelów to niech z tym żyją. Szury też w końcu zaczną ich atakować xD
@WielkiNos: coś czuję że tym razem nie będzie lawiny plusików panie atencjuszu ¯\(ツ)/¯
A mówiąc serio bardzo głupi i niebezpieczny pomysł pani Karyny B.
Nie wątpię że znajdą się kretynki wywołujące poród wcześniej aby uzyskać taki benefit.
Coraz bardziej mnie dzisiejsza polityka zadziwia. Prawica z lewicowymi pomyslami. Prawica prorosyjska (co zawse bylo domena lewicy). Ministerstwo do spraw rownosci (no chyba ze chodzi o wiek emerytlny to nie o taka rownosc walczy). Ogolnie prawica dajaca wiecej socjali niz lewica to jakis mindfuck.


@gorzki99: A mnie nie. Jak mężczyźni dają się robić i pomimo tego wciąż głosują na tych co robią z nich niewolników, to czemu mieliby tamci zmieniać cokolwiek?
@dwaemu: Ale czekaj. Facet glosujacy na lewice to jakies nieporozumienie. Zwlaszcza singiel bez dzieci pracujacy na UoP. To juz podpada pod niepoczytalnosc.

Ale my tutaj mowimy o prawicy ktora zachowuje sie gorej niz lewica. Nie dosc ze daje socjale to jescze jest ewidentnie proruska. Co to za mindfuck? To przeciez lewica byla zawse proruska (co wynikalo z zaslosci historycznych)

Wiec na kogo ma aglosowac bezdzietny singiel pracujacy na UoP? Na lewice
Ale my tutaj mowimy o prawicy ktora zachowuje sie gorej niz lewica. Nie dosc ze daje socjale to jescze jest ewidentnie proruska. Co to za mindfuck?


@gorzki99: Ten mindfuck to sobie wyciągnąłeś z własnej dupy poglądów którymi ktoś cię nafaszerował a które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.
Prawica zachowuje się GORZEJ niż lewica? Nawet nie wiesz jak bardzo bredzisz teraz.
EWIDENTNIE proruska? Bredzisz jeszcze bardziej.
No ale właśnie po to
No nie. Poglaskac i jeszcze z 8 miesiecy dorzucic. Plus oczywiscie obnizyc wiek emerytalny bo 60 to za duzo.


@gorzki99 przecież na tym korzysta głównie dziecko i dla dziecka to jest.

Dla kobiet bezdzietnych wiek emerytalny powinien być taki sam jak u facetów. W przypadku kobiet, które urodziły można by się zastanowić nad skróceniem o rok czy 2 za każde dziecko.

A jak wam źle i chcecie wszystko po równo to nie
Nie jest natomiast dobre dla dziecka wysyłanie go do żłobka w wieku roku, bo jakiś randomowy chłop ma ból dupy i nie umie patrzeć szerzej.


@WielkiNos: Ile masz lat? Nie odpowiadaj. Ja mam tyle ze zarowno ja jak i inni z mojego pokolenia w zlobku byli. Patrz... zyjemy... Nic nam nie ma... Swiat sie nie zawalil.

No to popatrzmy szerzej. Chlop na urlop (roczne dziecko juz mozna butelka karmic) a baba
@thorgoth żadna kobieta nie będzie wywoływać wcześniejszego porodu dla kilku tygodni dłuższego urlopu. Nie będzie ryzykować zdrowiem swoim i życia dziecka, dla czegoś, co może bezboleśnie załatwić u lekarza, dostanie L4 w dzisiejszych czasach to łatwizna. Zawsze może dostać zwolnienie od psychiatry.

@gorzki99 urlop macierzyński to socjal? Dla mnie to coś, z czym nawet wolnorynkowcy nie mają problemu. Noworodek potrzebuje stałej opieki matki. Alternatywą jest natychmiastowy powrót do pracy i zaniedbanie dziecka
@gorzki99 niby od 2013, ale wątpię, by wcześniej było jakoś inaczej, nie wyobrażam sobie, by matka musiała wracać po tygodniu do pracy. Natomiast jest to ingerencja w wolny rynek, interwencjonizm państwowy, ciekawe co na to libertarianie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AndrzejBabinicz: Bo nie wiem czy dobrze sie dogadalismy. Mamy urlop macierzynski w uproszczeniu liczony od urodzenia dziecka. No i tak bylo.
A tera jakis kretyn (czytaj konfederacja) wpadlana pmysla ze ma byc urlop macierzynski taki jak jest (niech bedzie X) ale jak dzieciak sie urodzi przed 9 miesiacem ciazy to urlop jest X+tyle ile sie dzieciak urodzil pred 9 miesiacem.

Sorki miras ale dla mnie to kretynizm lvl master.
@thorgoth: Kto Ci wywoła poród wcześniej? Wcześniaki są w przypadkach, gdy coś się dzieję i nie sądzę, aby personel medyczny wywoła wcześniej poród, bo baba chce. A poza tym, wiesz z czym się wiąże opieka nad wcześniakiem? I dla kobiet co mają wcześniaki to dobry pomysł. Porównaj sobie wcześniaka z 7 miesiąca i dziecko urodzone w 9 miesiącu.
Kto Ci wywoła poród wcześniej? Wcześniaki są w przypadkach, gdy coś się dzieję i nie sądzę, aby personel medyczny wywoła wcześniej poród, bo baba chce


@Neko-chan51: skoro aborcje farmakologiczną można zrobić samemu to poród wywołać można tym bardziej.
W Polsce masz około 1,2 MILIONA rodzin z problemem alkoholowym, plus różne inne ameby i patusy. To nie są ludzie myślący logicznie, to nie są ludzie ze świadomością co znaczy chować wcześniaka.
Wystarczy
@gorzki99 dzieci, których rodzice stosowali kabel od prodiża w celu uspokojenia też żyją i świat się nie zawalił.

Dziś jednak trochę więcej wiemy o rozwoju dziecka i metody typu nie noś, bo się przyzwyczai odeszły do lamusa. Tak samo jak wszelkie poniżajace klapsy w tyłek czy kazanie siedzieć cicho i nie sprawiać żadnych problemów.

Jak dziecko było karmione piersią to w wieku roku nie zacznie nagle jeść z butelki, poza tym zalecane