Wpis z mikrobloga

Zwykła przychodnia internistyczna, 5 minut do otwarcia rejestracji, kolejka już ustawiona, pani uruchamia komputer. Przychodzi nasza wschodnia sąsiadka z około 6-7 letnim dzieckiem, podchodzi do pierwszego gościa z kolejki i pyta się czy może tylko o coś zapytać. On na to, że tak, proszę. Sąsiadka podchodzi do recepcji i:
- dzień dobry, chciałabym się zapisać do lekarza
xDDDDDDD

Na szczęście pani na recepcji ogarnęła i wysłała ją na koniec kolejki. Cwaniactwo czy nieogarnięcie?

#ukraina #bialorus #rosja #nfz
  • 49
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Cwaniactwo czy nieogarnięcie?


@h3lloya: no ale takie osoby trzeba od razu weryfikować. Powiedziałeś jej, że tak nie wolno, czy tylko na wykopie o tym wspomniałeś? xD
Niektórzy ludzie zachowują się jak zwierzęta i trzeba ich "wytresować". Jak jej ludzie będą to puszczać płazem, to się nauczy, że wolno i narodowość nie ma tu nic do znaczenia. Z kolei, gdy ludzie widzą i reagują, to w końcu się jej odechce.

Jak byłem
@h3lloya: #!$%@? w zeszłym roku miałem super sytuacje, w marcu poszedłem bo mnie #!$%@?ła jakaś grypa która okazała się covidem ale mniejsza o to, lekarka mówi że l4 na tydzień i za tydzień jak będę pozytywny to dalej l4 i żeby się zapisać na kontrolę bo chce mnie osłuchać, podchodzę do rejestracji TAKI #!$%@? na termin nie rejestrujemy pan przyjdzie za tydzień się zapisać, przychodzę za tydzień, TAKI #!$%@? BRAK MIEJSC