Wpis z mikrobloga

Brauna chcą sądzić za to, że obraził Szumowskiego, rozwalił choinkę, mikrofon i zgasił świeczkę gaśnicą.
Całe szczęście, że nasz rząd przeznacza swój cenny czas na walkę tak poważnymi przestępcami jak Braun, a nie zajmuje się jakimiś pierdołami z przelewami na 24 miliony złotych do fundacji które potem znikają z przestrzeni publicznej.

#sejm #polityka
  • 18
@andbatros: A to już oseł może ci #!$%@?ć sprzęt za kilka tysięcy, albo #!$%@?ć strumieniem gaśnicy w twarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podziwiam, ja bym sobie nie pozwolił.
Ale też nie wiem co więcej ma wnieść ta komisja niż sprawa w sądzie, zwłaszcza że nie ma tam osób poszkodowanych, za to jest Suski który bardzo subtelnie broni Konfiarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brauna chcą sądzić za to, że obraził Szumowskiego, rozwalił choinkę, mikrofon i zgasił świeczkę gaśnicą.

Całe szczęście, że nasz rząd przeznacza swój cenny czas na walkę tak poważnymi przestępcami jak Braun, a nie zajmuje się jakimiś pierdołami z przelewami na 24 miliony złotych do fundacji które potem znikają z przestrzeni publicznej.


@andbatros: te fundacje, których część zupełnym przypadkiem jest powiązana z konfederacja? xD
@andbatros Często zastanawiam się, co siedzi w głowie osób, które wrzucają post, dostają do niego wiele komentarzy, ale już nie odpowiadają później, mimo, że są do tego wołane.
Ja rozumiem, że mogą Ci się nie podobać odpowiedzi, które dostałeś. Ale albo broń swojej racji, albo przyznaj rację innym. A to jest taka dziecinada, gdzie coś się krzyczy i ucieka.
Brauna chcą sądzić za to, że obraził Szumowskiego, rozwalił choinkę, mikrofon i zgasił świeczkę gaśnicą.


@andbatros: nie, za czynną napaść, bezpodstawne użycie gaśnicy i spowodowanie zagrożenia oraz uszczerbku na zdrowiu ¯\(ツ)/¯