Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Jak w jednej chwili pisze do niej 40 typów i w tym 4 chadów to co Ty byś chciał?
Tam jest krótka piłka- jakiś żarcik i od razu proponujesz spotkanie, żeby nie marnować czasu. Dostaniesz ghosta czy jakieś wykręty to kasujesz parę i elo. A tak ogólnie jak nie jesteś chadem to lepiej sobie odpuścić pindery i badoo- chociaż na badoo możesz chociaż powysyłać zdjęcia #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: co wy macie z tym proponowaniem od razu spotkań? xD czemu mam od razu zapraszać laske i marnować swój czas jak nawet nie wiem czy chociaż w minimalnym stopniu nie będzie się dobrze pisać. To widać po samym pisaniu czy będziecie się w miarę okej dogadywać czy nie. Nigdy nie zapraszałem nikogo od razu i nie było z tym żadnego problemu
  • Odpowiedz
@Voltrex: Bo w rozmowę angażują się tylko brzydkie i grube desperatki starszej daty, chociaż i tak coraz rzadziej ¯\(ツ)/¯
Tak jak napisałem wyżej- wyobraź sobie, że prawie każde przewinięcie w prawo to u Ciebie para, no i każda ta osoba w przeciągu dnia zaczyna do Ciebie pisać, tak że w jednej chwili dostajesz 20 wiadomości od 20 dziewczyn. Nie chciałoby się odpisywać- no może zrobiłbyś selekcję ale to pierwszy raz bo
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Pisze dużo to fakt ale to że sie tam powiedzmy umowicie nie znaczy że tak faktycznie będzie, bo idąc tym tokiem to jakbym pogadał z kimś 15 minut i się umawial zaraz to wcale by mi się nie chciało iść na to spotkanie, nic dla mnie ta osoba nie znaczy i nie mam żadnej realnej potrzeby jechać spotkać się
Na szczęście z kazda laska która chciałem się realnie spotkać nie
  • Odpowiedz