Wpis z mikrobloga

@lhotse89 Też byłem przeciwko CPK do momentu, kiedy po raz pierwszy miałem okazję przesiadać się na Okęciu.

Przecież to lotnisko to nie tylko wielkością ale i poziomem odbiega od Frankfurtu, Monachium, Kopenhagi lub Arlandy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Inwestowanie w rozwój tego to jest dopiero wyrzut kasy w błoto.
Sebastian Miłosz, były prezes LOT też popiera CPK


@orcio: mówisz o Sebastianie Mikoszu?

Mikosz o CPK: Zatrzymać, zbadać, zdecydować
@Ogau tak, Mikosz, i gdy zajrzysz do artykułu, którego tytuł zacytowałeś, zobaczysz że jest za budową i ma bardzo racjonalnie podejście do tematu
@lhotse89:

@konserwix: masz powyżej w dyskusji pewnie kilkadziesiąt argumentów, mógłbyś wybrać sobie chociaż jeden. Jeden, jeden jedyny, który jesteś w stanie obalić. Ale wiem, trudna sprawa, lepiej napisać, że fikoł xD


niby tak, ale każdy marnej jakości, obalony wiele razy xD
niby tak, ale każdy marnej jakości, obalony wiele razy xD


@konserwix: xD No tak, każdy. Na pewno pokazałbyś chociaż jeden marny i chociaż jeden przykład jego obalenia, tylko wiem, pewnie ci się nie chce xD
Ja mam niepopularną opinię - nie trafiającą pod polityczną retorykę - że HUB (z nastawieniem na cargo w pierwszej kolejności) powinien powstać w Katowicach. Polecam poczytać o ich planach inwestycyjnych i obecnych liczbach w transporcie. Idealnie skomunikowane lotnisko, bez bzurnych ograniczeń, z możliwością rozbudowy w każdą stronę.


@Hug0Stiglitz: To wcale nie taka niepopularna opinia, przytoczę nawet kilka faktów, o których oczywiście milczą CPKowcy:

Baranów:
- pusta łąka w szczerym polu