Wpis z mikrobloga

Czy ktoś posiada Trenażer Tacx Boost i mógłby coś więcej powiedzieć jak się sprawuje?
przewidywane zastosowanie: Delikaty trening w domu dla mnie i kobiety przed trekkingowymi wyprawami z sakwami na wiosnę/lato.
Nie jakieś super extra obciążenie, nie potrzebujemy jakiś wirtualnych tras raczej ale połączenie z garminem connect byłoby super.

#szosa #trening #trenazer #rower
  • 9
  • 0
@AlteredState: czemu? o boost nie czytalem żeby ktoś się skarżył, a opinii negatywnych o Tacx Smart Flow sporo info że się przegrzewa, rozłącza czujniki, częste zwroty i reklamacje :(
@ShpxLbh: dwa lata temu kupiłem uzywanego smart Tacxa i sobie chwalę, raz ustawiony działa ok. Nie zwiftuje, ale używam do treningu strukturalnego - tryb ERG jest zajebisty bo po prostu pedałujesz a moc się zmienia z automatu.
W booscie nie ma się co rozłączać i psuć bo to zwykły elektromagnes na kablu. Dziwne tylko ze sprzedawny za podobna cenę co trenażer z półki wyżej
  • 0
@AlteredState: a powiedz mi.. bo jeszcze się zastanawiam nad Zycle ZPro Smart, i ogólnie przyszła taka myśl - jesli nie ma to wajhy zmiany biegów. w sumie tak jak tacx smart flow - to czy da się jeździć BEZ aplikacji po prostu? kręcić sobie i mieć jakiś opór który co.. sam się zwiększa? nie mogę zrozumieć tego akurat :D czy zawsze muszę mieć odpaloną appkę jakąś z abonamentem tras który dopasowuje
a powiedz mi.. bo jeszcze się zastanawiam nad Zycle ZPro Smart,

@ShpxLbh: Dla mnie trenażer z firmy krzak za cenę wyższą niż Tacx Smart Flow z Deca. Ja bym odpuścił.

i ogólnie przyszła taka myśl - jesli nie ma to wajhy zmiany biegów. w sumie tak jak tacx smart flow - to czy da się jeździć BEZ aplikacji po prostu? kręcić sobie i mieć jakiś opór który co.. sam się zwiększa?
  • 0
@Zabi96: nie ma łączenia z garminem ani modułu bluetooth.. troche to ograniczone. rozumiem ++ tego typu napędu ale.. będę jeździł na przemian z kobietą grudzień - luty więc jakoś damy radę jak większość ludzi na tych rolkach :) głównie chodzi o pojeżdżenie w 2-3 strefie 120-140 tętna.
via Android
  • 1
@AlteredState @Zabi96
Ok skończyliśmy na kupnie elite Suito-T xD
Trochę się dołożyło bo jednak awaryjność tych rolek i głośność przeważyły.
Generalnie ok sprzęt wygonabie, cichy, chociaż są wibracje głębokie przy dużej mocy ale wyciszę to gumowa matą :) standardowo to co czytałem wcześniej, oprogramowanie tragicznie chodzące jak by pisali to włosi z hindusami xd póki co walczę żeby skalibrować bo komunikaty mało jasne i trzeba czytać po forach Ocb.

Dzieki za pomoc