Wpis z mikrobloga

O którym wykonawcy jednego przeboju nie wiedziałeś, że nie żyje i jesteś teraz w szoku

  • Kobieta, która w 1989 śpiewała „Lambadę” 4.4% (13)
  • Wokalista, który śpiewał „How bizarre” (OMC) 4.1% (12)
  • Wokalistka La Bouche ( „Be my lover”) 7.1% (21)
  • Wes- wokalista od „Alane” (Ala nie wali mu pały) 9.5% (28)
  • Wokalista zespołu Rezerwat („Zaopiekuj się mną”) 8.2% (24)
  • Paul Johnson- Get get down (1999) 1.0% (3)
  • Wokalista śpiewający temat ze„Słonecznego patrolu” 4.8% (14)
  • Wokalista Faithless („God is a DJ”) 4.4% (13)
  • Wiedziałem, że wszyscy nie żyją 8.8% (26)
  • Nie wiedziałem o więcej niż jednym z wymienionych 47.6% (140)

Oddanych głosów: 294

  • 20
Koleś z rezerwatu miał pecha i dostał zapalenia ślepej kiszki na początku pandemii. Wszystkie szpitale były zamknięte i umarł. Normalnie zabieg godzina i do domu.


@editores: i po co typie kłamiesz?

"Od jakiegoś czasu muzyk odczuwał boleści brzucha, jednak początkowo nie brał tych dolegliwości poważnie. Nie był typem człowieka, który by się nad sobą roztkliwiał prawdziwy rockendrollowiec. Ze względu na epidemię koronawirusa oddalał również wizytę u lekarza" – opisuje "Super Express".
@Sztywnesutkiszatana: Napiszę taką ciekawostkę, mój stary kiedyś tak się nachlał że pękł mu wyrostek, lekarze powiedzieli mu że przeżył tylko dlatego że był pijany i nie doszło do zakażenia xd nie wiem czy mial szczęście czy % faktycznie miał na to wpływ
@Reevder: Mi wyrostek pękł podczas operacji i było czyszczenie otrzewnej. Szpital chciał mnie wcześniej wypuścić do domu, ale na szczęście na SOR przyszedł lekarz na nowej zmianie i zapytał, czy chcę operację. To uratowało mi życie.
@editores: wystarczy nie kłamać głupku.

Piszę o tym, co pisały media kiedy umarł.

Ciekawe bo żadne media poza SE nie podawały szczegółów na temat jego śmierci.

Nie śledziłem tego ze szczegółami.

Ale za to rozpowiadasz "ciekawostki" wyciągnięte z tyłka.

Ty zacytowałeś "ustalenie" SE. Skąd wiesz, ze to prawda?

Nie wiem. Ale jakoś bardziej wierzę SE niż randomowi z neta, który nie ma nic na poparcie swoich słów.
@Sztywnesutkiszatana:
Po pierwsze nie rozumiem dlaczego wyzywasz mnie od kłamców. Agresja jak z menelem pod żabką. Jak masz złe emocje to zrób baranka o ścianę.
NAPISAŁEM W 100% PRAWDĘ chamie.
Podawano informację, że leczenie wyrostka rozpoczęto za późno z powodu covid, co jest prawdą i potwierdza to artykuł z SE. I nie jest to teoria randoma z internetu, tylko taka sama informacja jak ta z SE.

Akurat dokładnie w tym momencie
@Sztywnesutkiszatana: Czytaj głupku.

"Ze względu na epidemię koronawirusa oddalał również wizytę u lekarza. Wiadomo, że w obecnej sytuacji najbezpieczniejsi jesteśmy w domu, on też w to wierzył. Gdyby nie ona i przymusowa kwarantanna, najprawdopodobniej nie doszłoby do tej tragedii."
@editores: gdzie masz tu informację kłamczuszku, że szpitale były zamknięte? Przypomnę co najpierw napisałeś:

Wszystkie szpitale były zamknięte i umarł. Normalnie zabieg godzina i do domu.

a później wklejasz coś co sam pierwszy tu wrzuciłem:

Ze względu na epidemię koronawirusa oddalał również wizytę u lekarza.

Czytaj ze zrozumieniem "chamski głupku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)