Wpis z mikrobloga

  • 0
@thorgoth: po to samo co na krótszy okres, z tą różnicą, że może będzie taniej i nie będę musiał wskazywać kraju docelowego, tylko obejmie mi cały świat.
@FELIX90: jeżeli dostaniesz to super wychodzi karta kredytowa PKO BP Visa Infinite. Co prawda kosztuje 1000 zł rocznie (chyba że zrealizujesz jakiś absurdalny obrót na poziomie kilkunastu tys. miesięcznie - to wtedy za darmo), ale warto jeżeli dużo podróżujesz. W skład karty wchodzi m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia na 30 mln zł (obejmujące zaostrzenie chorób przewlekłych co jest rzadkością w podobnych ofertach), NNW na 1 mln zł, OC w życiu prywatnym podczas
@FELIX90: Ewentualnie jak masz mniej niż 30 lat (albo ktoś kogo chcesz ubezpieczyć ma mniej niż 30 lat) to jest jeszcze Euro26. Za KL na poziomie 250k EUR i 20k EUR OC w podróży wyjdzie coś koło 300 zł na rok. Wady - są niezbyt korzystne pojedyncze warunki (miejscami - więc musisz przeczytać OWU zanim kupisz) i nie obejmiesz tym USA i Kanady.

I przy każdym rocznym ubezpieczeniu (nieważne czy przy
  • 0
@tomek123456789: euro26 to mętne wspomnienie sprzed kilkunastu lat. Ja jestem bardziej euro 36 niż 26 xD a USA i Kanada są dla mnie istotne.

Revolut w wersji ultra ma podobne opcje co ta karta. Kosztuje jakieś 2600 rocznie
@FELIX90: to jest jeszcze Planeta Młodych Plus (młodych duchem - bo do 59 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tylko że sumy ubezpieczenia to 60/100k EUR w zależności od wersji, więc na drogie kraje to trochę mało + nie obejmuje USA, Kanady i Tajlandii. Opinie mają niezbyt zachwycające, ale dla obecnej serii kart ubezpieczycielem jest Europ Assistance (więc znośnie). Natomiast trzeba byłoby przeczytać warunki - nigdy akurat