Wpis z mikrobloga

Odnośnie ostatniej sprawy zatrzymania "antysystemowych" działaczy przez ABW

Widzę, że panuje narracja pod tytułem "hurr durr druga Białoruś, albo o tym, że antycovidowcom (antyszczpionkowcom - nazywajmy rzeczy po imieniu) zamyka się usta.

A przecież Oni niczego złego nie robili.

Tak średnio bym powiedział.

Fundacja bronimy munduru:
Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie, nie było żadnych przesłanek publicznie dostępnych, które dawałyby przekonanie, że Rosjanie wjadą na Ukrainę. Nawet sami żołnierze, nie byli informowani.
Natomiast fundacja na tą okoliczność, przygotowała już całą akcję propagandową, coś jak pierwowzór akcji "To nie nasza wojna"

Robili panikę na temat braku gotówki
Pojechali na granicę, gdzie chcieli wykazać, że z granicy Ukraińskiej przylatują nam "kolorowi" uchodźcy

Namawiali do buntu w wojsku i opuszczania szeregów wojska.

Poza "konkursem" jakim są sprawy związane z prorosyjskimi działaniami to
Kowszyn Sumara- wspierała aktualnie poszukiwanego listem gończym "Czujnego" a wcześniej Suwerena lub Króla z Torunia, który poza grożeniem podpaleniem urzędu miasta, miał też sprawy za handel narkotykami.

#abw #dezinformacja #konfederacja #bekazkonfederacji #wojskopolskie #rosja #antyszczepionkowcy #afera #omzrik #polska #polityka #bekazprawakow #kryminalne #prawo
Strelau - Odnośnie ostatniej sprawy zatrzymania "antysystemowych" działaczy przez ABW...

źródło: FqdlQ_lXsAEzDG2

Pobierz
  • 23
  • 6
Zapomniałem dać tego w głównym poście.

Kiedy Ruscy wchodzili do elektrowni atomowej na Ukrainie to Polska miała przykaz by mieć przygotowaną procedurę dystrybucji tabletek z Jodkiem Potasu.

Nasze wspaniałe stowarzyszenie, zaczęło straszyć, że chcą truć Polaków i że mają dowody na to, że jest tam trucizna. Badań oczywiście nie opublikowali. To jest uderzanie w zaufanie do państwa.
Strelau - Zapomniałem dać tego w głównym poście.

Kiedy Ruscy wchodzili do elektrowni...

źródło: JodekPotasu

Pobierz
Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie, nie było żadnych przesłanek publicznie dostępnych, które dawałyby przekonanie, że Rosjanie wjadą na Ukrainę. Nawet sami żołnierze, nie byli informowani.


@Strelau: Serio tak nie było? Pamięć bywa zwodnicza, to pytam

USA niejawnie wiedziało już od jesieni 2021, pod koniec grudnia i w styczniu już były przebąkiwania do mediów. A w lutym to już każdy żył w swojej banieczce, nawet wśród 'ruskich onuc' gdzie
@Strelau:

Ja tylko pragnę zauważyć, że to jest element układanki, bo cały projekt pod tytułem "Konfederacja" i pewne jego elementy wyglądają mocno jak próba destabilizacji państwa, zwłaszcza działania Brauna i jego konotacje z ruskimi. Powiązanie ze środowiskami ordo Iuris i tak dalej. Mentzen to jest zwykły cynik i się daje rozgrywać w tej grze, ale w to, że wieksza część jest "przypadkowo" umoczona w te antyszczepionkowe, prorosyjskie zapędy naprawdę to naprawdę