Wpis z mikrobloga

@Anon_daru: już przy wywiadzie u Jaruzelskiej wyszło, że Mentzen to jest taki cynik, że #!$%@? xD Zresztą inni ludzie z konfy też potwierdzali. Sam JKM stwierdził, że Mentzen jest na tyle perfidną osobą, że wywalenie brata z list tylko po to by wrzucić Wiplera to nie dość, że było w stylu Mentzena to jeszcze było wysoko prawdopodobne bo nikt w prawyborach na Wiplera by nie zagłosował xD

#partiamem
@Anon_daru: nie widziałem wywiadu, ale gdyby nie Korwin to Mentzen medialnie by nie zaistniał. Nie miałby szans, żeby nawet w połowie zdobyć takie zasięgi. Polityczna działalność z Korwinem przełożyła się bezpośrednio na jego biznesy i była swoistą trampoliną. Kancelaria Mentzen zatrzymałaby się na kilkunastu pracownikach. Sławek powinien całować JKM po stopach, a przynajmniej mieć na tyle instynktu samozachowawczego żeby ugryźć się w język. Ehh
@Anon_daru: Ciekawe, że Korwin wszystko niszczy skoro udało mu się zbudować partię, która od dwóch kadencji ma swoich przedstawicieli w Sejmie. Gdzie jest UPR, KNP i wszyscy inni, którzy chcieli budować korwinizm bez Korwina?

Poza tym ja wciąż nie wierze, że oni naprawdę liczyli na umiarkowany elektorat. Może warto by było, aby przeanalizowali jakich kandydatów wystawił Hołownia, a jakich Mentzen? Skoro chcieli iść w 100% pragmatyzm i cynizm, aby wyłapać ludzi
@obserwator_nsa: Przemek kręci się w towarzystwie PiSowców od dekady? No tak. Przemek jest szarą eminencją za Sławkiem? No tak.Szanowny pan doktor usunął korwinistów z partii? No tak.Korwin wyleciał z partii ku uciesze Pszemka i ruchu narodowego? No tak.Żaden z liderów nie stanął w obronie Brauna, a Wipler powiedział, że powinien wylecieć z partii? No tak.Od tygodnia oglądamy umizgi wywracaczy stolika do PiSu? No tak. Ogólnie zawsze gardziłem kucami, chyba bedzie już
@Jariii: Konfederacja pod wpływem Wiplera próbuje celować w elektorat centrowy. Zresztą sam Przemek wspominał w czasie kampanii wyborczej, że dla Konfederacji lepiej byłoby wejść w koalicję z PO niż z PiSem. Obecnie toczy się gra o ludzi niezdecydowanych, którzy nie chcą głosować za bardzo na PO. Ale mają do wyboru jeszcze Trzecią Nogę. Piszę jeszcze, bo koalicja rządowa oprócz "rozliczania" i podmianki PiSowców na swoich ludzi w spółkach skarbu państwa czy
@obserwator_nsa:

próbuje celować w elektorat centrowy


Bajki z mchu i paproci. Znaczy ja wiem, że Wipler tak kombinuje ale konfa to partia z największym elektoratem negatywnym. Centrum woli zagłosować na PO czy TD. No i ci niezdecydowani to wolą głosować na TD.

Kredyty 0% i inne tego typu wynalazki nie przekonają tych wyborców.


I nie muszą ten mityczny elektorat to głównie nienawiśćią do PiSu i właśnie do konfederacji. Żeby coś ugrać
Jariii - @obserwator_nsa: 
próbuje celować w elektorat centrowy

Bajki z mchu i papro...

źródło: c4365593c18b44428da2b860c8e3135992c9065f20186a43aa7967e31293b7fa

Pobierz
@Anon_daru: na wykopie przydałby się taki sam fact checking jak na twitterze, bo za bardzo tu szalejecie nie podając źródeł. Żeby nie powiedzieć, że celowo manipulujecie, bo trzeba nie mieć rigczu żeby robić "analizy" na podstawie miniaturki na yt.
https://youtu.be/ddZDHCX4MiA?t=1397

nie widziałem wywiadu, ale

@obserwator_nsa XD
To go obejrz przed skomentowaniem leniwa parówo. Wyżej podałem link do źródła z czasem odpowiedzi na pytanie nt przytoczonej wypowiedzi, natomiast wcześniej w wywiadzie Mentzen
@Anon_daru: Dał sobie wmówić przez przemka, że słaby wynik to wina Korwina to teraz w to brnie.
Nie połączył kropek wielkiego oburzenia elektoratu i spadku poparcia gdy ogłosili Wiplera.
A teraz pukanie w próg wyborczy to też pewnie wina Korwina którego przecież wywalili i nie zrobił nic kontrowersyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak to jest jak się jest podatnym na sugestie aspergikiem.
@Anon_daru: gdzie jest to #!$%@? po Korwinie? Obwiniał za słaby wynik mnóstwo rzeczy, w tym przede wszystkim siebie.

@JBFC: nie miałem czasu, żeby sprawdzić a nie dlatego że jestem leniwy. Już przesłuchałem ten podcast i Mentzen nie atakował Korwina. W sumie zupełnie normalnie odpowiadał, nie ma się do czego doczepić.