Wpis z mikrobloga

Zanim się zwiążesz z rownolatka lub młodsza babą to polecam związek z Milfem na kilka lat.

To tak jak by przejść pełny rozszerzony tutorial bez ryzyka problemów.

Z milfiskiem Wytestujesz wszystkie zachowania i na tacy masz podane reakcje, ale bez fochów i konsekwencji.
Dodatkowo milfy dają non-stop doopy, i się starają, przez co możesz trenować do upadłego.

Więc po związku z milfem będziesz największym #!$%@? dla takiej młodszej lub równolatki.
A ona będzie jak oczarowana, jak na haju jak ja wygrzmocisz jak nikt inny wcześniej, oraz ci nie będzie aż tak zależeć bo Milf zawsze będzie czekał.
Więc to jest idealna mieszanka dla ćpunek emocjonalnych zwanych kobietą.

Oczywiście żadnych ślubów,mądry facet tego nie potrzebuje,one są dla kukoldow, beciakow zarezerwowane.

#milf #takaprawda #poradnik #chadowezycie #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #oswiadczenie #zwiazki #seks #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika #relacjemiedzyludzkie #zycieismierc #milfboners #milfmaszyna
  • 15
Jakie wymagania co do wyglądu mają milfetki?


@stepienz13posterunku: mniejsze niż hipergamiczne bestie poniżej 30tki.

Ja z gębą 3-4/10 ale cały rok opalony i napompowany od siłowni, mam milfa 7-8/10 Amerykankę w UK, kilka innych wcześniej również 3-4 punkty wyżej w skali odemnie były,
na kilka lat.


@adamsowaanon: Dokładnie, popieram. Na początek dziewczyna powinna zaliczyć związek z jakimś tatuśkiem po rozwodzie. Wytestujesz wszystkie zachowania i na tacy masz podane reakcje, ale bez fochów i konsekwencji. Dodatkowo tatuśkowie dają non-stop doopy, i się starają, przez co możesz trenować do upadłego.
Więc po związku z tatuśkiem będziesz największą #!$%@?ą dla takiego niewiele starszego lub równolatka.
A on będzie jak oczarowany, jak na haju jak ja wygrzmocisz jak
@adamsowaanon: Oj opie nawet nie wiesz jak się zgadzam. Aktualnie spotykam sie z milfem 43, ja lvl 27. Bardzo zadbana, niejedna młoda laska by jej mogła pozazdrościć ciałka. Po bujaniu sie z dwudziestoletnimi księżniczkami to jak niebo i ziemia. Poziom zaangażowania, zero fochów i jakis podchodow i spin z dupy. Wszystko otwarcie i jasno komunikuje. Jak się pojawiają jakieś drobne zgrzyty to na spokojnie wyjaśnione rozmową. Sex bajka, zawsze chętna i
@adamsowaanon: Cope- jeżeli jesteś wysoki, przystojny i masz wielką knagę to możesz sobie ruchać znudzoną mężatkę czy inną rozwódkę, ale na ogół z wiekiem kobietom dla beciaków wzrastają wymagania. ¯\(ツ)/¯
To takie typowe rady redpillowe dla samców alfa z topki populacji, którzy tych rad nie potrzebują i nie są odbiorcami pigułkowymi. xD