Wpis z mikrobloga

Słuchajcie koledzy, stary chłop chciał sobie porzucać do kosza na podjeździe i kupiłem fajny kosz i go dzisiaj zamontowałem ale

Wkręty 10 nie dało się całego wepchnąć, jak wierciłem to tak do 2/3 i potem jest jakieś coś metalowe i nie przewierce tego gówna więc kupiłem krótsze wkręty. Niestety piłka jest za ciężka i jak rzucam to te wkręty wychodzą, trzy rzuty i kosz na ziemi xD. Próbowałem wcisnąć zapałki starym sposobem ale nie pomogło. Jak to zamocować żeby nie wychodziło jeżeli mam tylko 6cm głębokości do dyspozycji? Czy to nie będzie się trzymać?

#sport #koszykowka #budujzwykopem #diy
AltCtrlSpace - Słuchajcie koledzy, stary chłop chciał sobie porzucać do kosza na podj...

źródło: temp_file2460886653513589863

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace: Jak masz tam pręt pewnie zbrojeniowy, to może uda się wywiercić nowe otwory trochę wyzej, w ten sposób miniesz pręt i zasłonisz jednocześnie stare otwory. Może też spróbować pomiędzy ścianą a koszem dołożyć jakąś deseczkę żeby wydłużyć dystans.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Szesc centymetrow to troszke za malo na kosz. Chyba ze to beton. Przykro mi. Ewentualnie idz w kotwy metalowe np "Molly":

Mozesz tez wgipsowac kolek i dopiero przykrecic kosz gdy gips/cement/klej wyschnie. Ale szesc centymetrow to dalej moze byc malo. Serio.
Niedobry - @AltCtrlSpace: Szesc centymetrow to troszke za malo na kosz. Chyba ze to b...

źródło: shopping

Pobierz
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: wszystko zalezy w jakim materiale to mocujesz. najlepsza opcja beda kolki fiszera, drogo wyjdzie ale dobrze. ewentualnie kotwa chemiczna tylko trzeba dobrze oczyscic i problem taki co zrobic z reszta kotwy bo szkoda wyrzucic :D
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace to niestety masz problem. Wkrętarki z udarem są ok ale nie do wiercenia w betonie zbrojonym. Sorry. Cegła, pustak to tak ale nie beton zbrojony. Poza tym wkrętarka może "rozbić" otwór. Najpierw nawierć wiertłem o mniejszej średnicy w dopiero później wiertłem docelowym. Te wiertła z 4 płytkami aż tak nie rzucają jak z dwoma i od razu możesz wiercić pod żądaną średnicę.
  • Odpowiedz