Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: W moim przypadku (Apple Watch 8, kupiony ponad rok temu), bateria wytrzymuje około półtorej dnia. Też myślałem, że to relatywnie krótko, ale po prostu odkładam zegarek na noc na ładowarkę i nie mam żadnych problemów.

Integracja z iPhonem jest wzorowa. Nie wiem, czy Garmin jest tak samo dobry. Myślę, że warto.
@girlsjustwannahavefun: garminy mają fajną funkcję społecznościową. zbieranie badgy, challange ze znajomymi. dużo moich znajomych - nawet takich normalnych a nie sportowych świrów ma garminy i sobie robię wyzwania na liczbę kroków, zarejestrowanych aktywności itd. Kup Garmina. Najtanszy "kobiecy" to Forerunner 45s (s w nazwie to mała koperta). A jak chcesz trochę więcej zaawansowanych funkcji z lepszą analizą snu, itd to weź 255s.
@girlsjustwannahavefun: moja różowa używa vivoactive 4s ale narzeka na baterie - trzyma okolo 2 dni. Planuje jej kupić venue 2 ze względu na baterie, 7dni pracy, i wyświetlacz.
Jak budżet Cię ogranicza poszukaj na olx czego z rocznym przebiegiem - pierwszy zegarek garmina tak kupiłem i bylem bardzo zadowolony.
@girlsjustwannahavefun: vivoactive i venu w rodzinie garmina są najbardziej smart-zegarkami a nie zegarkami sportowymi stricte. NIe miałem ich co prawda, ale w kontekście bardziej sportowym kierowałbym się w kierunku Forerunnerów i Feniksów.

Edit: ja bym oddał i kupiłe FR255 ( ͡° ͜ʖ ͡°)