Wpis z mikrobloga

Chciałabym kupić sobie jakiś zegarek. Głównie chce go używać do kontrolowania treningów, ewentualnie snu. Tak wiem. To tylko poglądowo bla bla. Mam xaiomi opaskę ale chce coś bardziej zaawansowanego. Mam ajfona ale nie chce raczej Apple watcha, bo trzyma dobę. Ktoś coś? #zegarki #garmin #mirkokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsjustwannahavefun: W moim przypadku (Apple Watch 8, kupiony ponad rok temu), bateria wytrzymuje około półtorej dnia. Też myślałem, że to relatywnie krótko, ale po prostu odkładam zegarek na noc na ładowarkę i nie mam żadnych problemów.

Integracja z iPhonem jest wzorowa. Nie wiem, czy Garmin jest tak samo dobry. Myślę, że warto.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: garminy mają fajną funkcję społecznościową. zbieranie badgy, challange ze znajomymi. dużo moich znajomych - nawet takich normalnych a nie sportowych świrów ma garminy i sobie robię wyzwania na liczbę kroków, zarejestrowanych aktywności itd. Kup Garmina. Najtanszy "kobiecy" to Forerunner 45s (s w nazwie to mała koperta). A jak chcesz trochę więcej zaawansowanych funkcji z lepszą analizą snu, itd to weź 255s.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: moja różowa używa vivoactive 4s ale narzeka na baterie - trzyma okolo 2 dni. Planuje jej kupić venue 2 ze względu na baterie, 7dni pracy, i wyświetlacz.
Jak budżet Cię ogranicza poszukaj na olx czego z rocznym przebiegiem - pierwszy zegarek garmina tak kupiłem i bylem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: vivoactive i venu w rodzinie garmina są najbardziej smart-zegarkami a nie zegarkami sportowymi stricte. NIe miałem ich co prawda, ale w kontekście bardziej sportowym kierowałbym się w kierunku Forerunnerów i Feniksów.

Edit: ja bym oddał i kupiłe FR255 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz