Wpis z mikrobloga

Mirki, czy kupowalibyście miejsce w garażu podziemnym jeśli nie macie i nie planujecie mieć auta (przynajmniej na ten moment tak myślicie) ? Miejsce parkingowe 33-37tys., więc sporo mi to zmienia w budżecie wykanczania mieszkania, ale z drugiej strony kto wie czy nie będę chciała kiedyś sprzedać mieszkania i wtedy chyba lipnie bez parkingu...

#nieruchomosci #rynekpierwotny
  • 24
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: Ja bym kupił, nie dość, że można albo to odsprzedać drożej jak już się każdy wprowadzi, to jeszcze ewentualnie plus dla gości. No ale też głupio kupić gdyby ktoś zauważył, że stoi puste i by z tego korzystał za darmo
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes bez parkingu koleżanko to 75% zainteresowanych odpali ten temat. Bierz z miejscem, zawsze możesz podnająć takie miejsce to raz, dwa sprzedać osobno też i uwierz że to się poprostu ci zwróci z nawiązką.
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: Oczywiście, że bym brał, jak się da to nawet dwa:

1) Większa wartość nierucha przy sprzedaży/wynajmie (jak masz z punktem ładowania albo gniazdkiem to już w ogóle sztos)
2) Na nowych osiedlach często nie ma żadnych miejsc publicznych, to oznacza że jak ktoś z rodziny chce cię odwiedzić to nawet nie ma gdzie zaparkować i musi krążyć po okolicy albo stawać na płatnym xD
3) Ja sobie nie wyobrażam nie
  • Odpowiedz
Mirki, czy kupowalibyście miejsce w garażu podziemnym jeśli nie macie i nie planujecie mieć auta


@Mrs_Agnes: TAK.
Miejsc - zawsze jest za mało, zawsze brakuje, a po wykupie wszystkich - "miejsc już nie przybędzie" z pewnością.
1. Można wynająć - na pewno się znajdzie ktoś chętny z sąsiadów...
2. Znacząco zwiększy ew. sprzedaż mieszkania później
3. Jak kiedyś ci się zachce mieć auto - to nie będzie problemu.
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: A mieszkanie bierzesz w kredo? Jeśli tak, to miejsce postojowe można bez problemu podłączyć do kredytu, różnica w racie będzie na poziomie kilkudziesięciu złotych.
  • Odpowiedz
nie dość, że można albo to odsprzedać drożej jak już się każdy wprowadzi,


@farbowanylisek: bardzo często miejsce parkingowe nie ma swojego aktu notarialnego więc jest przyspawane do mieszkania i wtedy go nie sprzedasz
  • Odpowiedz