Wpis z mikrobloga

To jest coś niebywałego, że absolutnie KAŻDE słowo pisowca czy konfiarza trzeba weryfikować. I to nie jest tylko taka luźna gadka, oni wyrabiają większość normy krajowej w community notes.
#polityka #bekazpisu #tvpis #sejm
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mstasiek: na mikroblogu są fakty i źródła. Mówię ci, bo widać sam nie umiesz znaleźć.

Bosak broni PiSu.

Przez 8 lat nie bronił praworządności.
  • Odpowiedz
@Pwado:
Artykuł 139 konstytucji:

"prawa łaski nie stosuje się wobec osób skazanych przez Trybunał Stanu”

Po co jest ten ustęp w konstytucji? Chyba się zgodzisz że chodzi o to żeby prezydent nie mógł ułaskawić osób skazanych przez trybunał stanu (jeśli nie to napisz proszę w jakim innym celu); interpretując konstytucję w inny osób (taki że można ulaskawic osoby które nie są skazane) ten ustęp całkowicie traci sens - prezydent może
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że ludzie im wierzą i żyją w tej swojej bańce


@To_ja_moze_pozamiatam: wierzą i są w stanie trwałego zaprzeczenia, jeśli ktokolwiek wyrazi inne zdanie w dodatku.

Jeśli chodzi o konfiarzy, to jest raczej efekt przekonania o jakimś powszechnym spisku. Słuchają tylko i wyłącznie tego, który w ich mniemaniu jest poza spiskiem.
Oczywiście można zmieniać oświeconego, jak i można go wsadzać do grona spiskujących. To nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@Niggalke ale po co mi wklejasz wszystkie wypowiedzi bosaka? To żadne dowody. Czy uważasz że okradanie złodzieja jest zgodne z prawem? Bo na to wychodzi. PiS łamał prawo to teraz PO może łamać? Każdy kto krytykuje rząd PO jest zwolennikiem PISu? Jebnìjcie się w łeb z waszą logiką xD jestem przekonany że większość z was głosowała na PiS 8 lat temu, bo przecież PO takie złe xD
  • Odpowiedz