Wpis z mikrobloga

Któryś mirek tutaj polecał mi wybrać się na doublekolosa w GC burger, więc się wybrałem.
Jak ktoś nie ma ci zrobić z 20 minutami swojego życia to niżej jest filmik z moimi zmaganiami i mini recenzję na koniec.
Trochę mnie poniosło i kupiłem 4 sztuki (koszt - 200zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), oczywiście nie dałem rady, ale zjadłem 3 bez dwóch gryzów, ponad 2,3kg.

#szczecin #jedzenie #jedzzwykopem #burger
krucjan - Któryś mirek tutaj polecał mi wybrać się na doublekolosa w GC burger, więc ...
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@junior_battle robiłem badania ketonów we krwi 2 razy po takim żarciu, z reguły w ketozę odżywcza wracałem na drugi dzień a na głębsza po 3, 4. Jak poszukasz na #jedzzkrucjanem to gdzie tam są. Generalnie robię post po takim żarciu, choć ostatnio jakoś mi ciężej, więc zamiast postu to schodzę na 300-400 kcal na dwa dni. Może dlatego że już dość nisko szedłem z wagą to i jest ciężej.

W każdym razie
  • Odpowiedz
@krucjan: rozumiem. Byłem na keto/vlcd przez kilka tygodni i najgorsze było ssanie na drugi i trzeci dzień po ladowaniu. Glodowki i większe obcinanie powodowały sięganie ponownie po syf.

Tag oczywiście sledze!

A kiedy byłeś we właściwym etapie cyklu, to jak często ladowales?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@junior_battle nie bardzo rozumiem co znaczy "na właściwym etapie cyklu".
Przez pierwsze miesiące trzymałem się radykalnie, nic nie ładowałem, nawet jakieś keto produkty czy zamienniki to dla mnie było oszukiwanie się i zbędne udziwnianie. Teraz w sumie mam wywalone bardziej, ważne jest dla mnie po prostu, żeby jeść nieprzetworzone, gęste odżywczo produkty na codzień i żeby trzymać kalorie nisko.
  • Odpowiedz