Wpis z mikrobloga

Czemu kuce nie wyśmiewają i nie szydzą z pisowskiego marszu tak jak robili to za każdym razem kiedy były organizowane marsze antypis


@Kiedys_Mialem_Fejm: mimo, że dlatego mi do kuca czyli fana Korwina to odpowiem na twoje prymitywne pytanie. Mnie to zwyczajnie mało interesuje, ot kolejny temat zastępczy do grzania rozszalałego z nienawiści motłochu. Najzabawniejsze jest to, że bardziej on grzeje elektorat KO niż PiSowski. Mnie dużo bardziej interesuje np. nasze przystąpienie
Czemu kuce nie wyśmiewają i nie szydzą z pisowskiego marszu tak jak robili to za każdym razem kiedy były organizowane marsze antypis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm: Może dlatego, że ich wyśmiewacie i szydzicie z nich przy każdej możliwej okazji? xD
Czemu kuce nie wyśmiewają i nie szydzą z pisowskiego marszu tak jak robili to za każdym razem kiedy były organizowane marsze antypis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm: a czemu wykopki nie wysmiewaly marszu miliona serc tak jak wysmiewali marsze w obronie demokracji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czemu kuce nie wyśmiewają i nie szydzą z pisowskiego marszu tak jak robili to za każdym razem kiedy były organizowane marsze antypis?


@Kiedys_Mialem_Fejm: bez kitu, mijałem wtedy kilka osób wracających z flagami, faceci z dużymi na kijach albo na szalikach i stare baby z małymi na plastikowych patyczkach. Każdy facet z flagą, jakiego widziałem, był brzuchatym wąsaczem jak z tego mema xDDDD. Skąd oni ich zwieźli?
PanManieglev - >Czemu kuce nie wyśmiewają i nie szydzą z pisowskiego marszu tak jak r...

źródło: wez-se-chleba-do-tej-zupy-bez-chleba_2020-06-22_21-18-03

Pobierz