Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: a jest w sumie coś w tym marszu tak śmiesznego jak wykolegowanie tej baby która miała być twarzą marszu miliona serc ale wypłynęły na nią brudy więc jednak nie? Bo to był skit komediowy
gdzieś mi mignęła babcia z szalikiem piłkarskim ze śmiesznym napisem i był to jakiś początek, ale musisz podać te śmieszne sytuacje to się wszyscy pośmiejemy.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza że blisko połowa wyborców konfy w tym ja głosowaliśmy na Trzaska i za nic nie chcieliśmy Dudy


@dbanel: to ty zwykły lewak jesteś a nie prawdziwa prawica! xD
;)
  • Odpowiedz
hetman i jego przydupasy robią w tym momencie dużo bardziej szkodliwe rzeczy niż banda jakichś nawiedzonych dziadów


@2-aminopirydyna: czyli dokładnie co?

Szukamy podstawy prawnej


@henry-jest: to straszne, że chcą zgodnie z prawem działać, lepiej było bezprawnie jak pisowcy?
  • Odpowiedz
  • 1
@dos_badass to jeszcze trzeba ustalić czy pis jest prawicą czy lewicą, a tak to #!$%@? wie kim jestem, byle nie skrajność, przecież nie będę dziwką jakiekolwiek partii xd
  • Odpowiedz
@Lipathor: wprowadzanie programu deweloper+ pod płaszczykiem "pomocy" młodym, "konsultacje" społeczne z największymi beneficjentami tego programu, czyli przedstawicielami deweloperki i agentów kredytowych XD. Zapowiedzi rzucania ochłapów na TBSy by tylko lewica ich poparła. We wcześniej wspomnianych "konsultacja" pseudoeksperci brali udział zdalnie, ale jakoś nie można było tego pokazać online - brak transparentności. #!$%@? dążą do modelu wiecznego wynajmu i młodych #!$%@?ących na kredyty polityków zapakowanych w betonowe złoto po same kullen,
  • Odpowiedz