Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie playthrough tego gościa żeby zobaczyć jak bardzo #!$%@? jest OP 2.2, i o #!$%@? wątpię żebym dał radę w to zagrać. Tu są takie srogie piguły że japierdykam. I jakimś cudem załatwili gościa który podkładał głos Strelokowi w oryginalnej rosyjskojęzycznej wersji żeby ponagrywał fragmenty głosowe do tego moda, i jeszcze robił narrację do oficjalnego tutoriala jak włazić na miejsca poza mapą, bo w OP 2.2 to jest #!$%@? celowa mechanika. xD

Do tego jeszcze na /sg/ znalazłem taki iceberg, i biorąc pod uwagę poziom Choroszczy w tym modzie jestem w stanie uwierzyć że wszystko na tym icebergu występuje w OP 2.2.

Przy okazji mogę popróbować nauki ruskiego słuchając i czytając, o ile coś mi taka metoda przyniesie.

#stalker #gry
supra107 - Oglądam sobie playthrough tego gościa żeby zobaczyć jak bardzo #!$%@? jest...

źródło: op22 iceberg

Pobierz
supra107 - Oglądam sobie playthrough tego gościa żeby zobaczyć jak bardzo #!$%@? jest...
  • 27
  • Odpowiedz
@supra107: a jakiś kontekst czy ogólnie opis o #!$%@? chodzi? xd w stalkera 1 i 2 grałem dużo wiele lat temu i robiłem powtórki po latach, ale to dawno było. A tu nawet jakbym chciał udawać że wiem ocb to ni #!$%@? xd
  • Odpowiedz
  • 5
Coś w stylu gamma/anomaly


@United: Typowy gracz SRAMMY czy Analmeme by się zestał po paru minutach przy OP-2.2. OP-2.2 to tzw. "mod zupa", jest w nim absolutnie wszystko co może przyjść na myśl, i żeby w to poprawnie zagrać trzeba mieć żółte papiery. Tu nie znajdziesz ani super imersji w klimat gry ani milsima ze skórką STALKERa jak w GAMMA. Jedynie prawdziwy słowiański hardkor dla wybranych.

OP-2.2 jest modem do Cienia
supra107 - >Coś w stylu gamma/anomaly

@United: Typowy gracz SRAMMY czy Analmeme by s...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Sremy, wpakowali gościa co wybił się na powtarzaniu najdenniejszych słowiańskich stereotypów jako osobowość do moda z serii z której wyciągnął jedynie najbardziej przeruchany mem, że można zrobić taki mem na podstawie tego. Że łał cziki briki a nad głową przelatuje caaaaaała fabuła trylogii i jej niuanse. Dezowave jest tak odklejone że ja #!$%@?ę. Nigdy nie powstanie mod który poprawnie odzwierciedla starą wizję gry z buildów. xD
supra107 - @vulcanitu: Sremy, wpakowali gościa co wybił się na powtarzaniu najdenniej...

źródło: 211

Pobierz
  • Odpowiedz
@supra107 ja lubię OP po roku grania w 2.1 byłem już bardzo daleko, schowki były totalnie porąbane, opkowy parkour, łażenie po słupach, skakanie po teleportach
Teraz gram trochę w 2.2
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Jakby mi dać mównicę to bym wyglądał tak, tylko zamiast #!$%@? o międzygalaktycznych kosmicznych demonicznych wampirach kontrolującymi naszym światem #!$%@?łbym o pierdołach takich jak mody do STALKERa albo dźwięk 3D w grach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @vulcanitu: Jakby mi dać mównicę to bym wyglądał tak, tylko zamiast #!$%@?...
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Mógłbym też zrobić pełną gównoburzę srającą na Microsoft i Windowsa 11 od mocno autystycznej strony, bo o nich też mam sporo do powiedzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: O dziwo da się go łatwo spałować tak żeby korzystało się z niego jak z Win10, a nowe menu ustawień nawet nie nie jest takie złe. Jak dla mnie już bardziej zrobione pod desktopy niż to bardziej tabletowe w stylu Metro z Win10. Cały ten pomysł używania miękkich gradientów w Win11 na plus tak naprawdę.

Co mnie bardziej martwi to podejście MS do przyszłego wsparcia, i tego czy przy którymś
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Tyle że do tego musiałbym być najpierw ofiarą MK Ultra, bo to CIA mu tak namąciło w głowie że nie dość że raz chciał zostać kobietą, to jeszcze zaczął słać te bomby. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz