Wpis z mikrobloga

@widmo82: cieszymy się, że w końcu narody zachodnie się budzą. Europa musi odejść od głupie polityki klimatycznej, która sprawia, że państwa UE same sobie zakładają pętlę na szyję.
  • Odpowiedz
  • 1
Europa musi odejść od głupie polityki klimatycznej


@damienbudzik: jak siedzisz w piwnicy to nie czujesz po zmroku syfu z kominów które otaczają Cię.
Europa powinna zdecydowanie zwiększyć ilośc el. atomowych
  • Odpowiedz
Trzeba być odpadem ludzkim o żałosnym zyciu, żeby warować w znaleziskach o tym jak to Szwecja kolejny raz upada, albo coś w Niemczech czy Francji nie wyszło i cieszyć sie z tego jak głupi jako osłoda własnego nędznego, bezwartościowego żywota. Nie sądzę, aby w Niemczech na taką skalę jacyś frustraci siedzieli w necie wynajdując informacje, że w Polsce coś tam sie #!$%@?ło i potem dzielili się tym radośnie, wykopywali tysiącmi na portalach
  • Odpowiedz
jak siedzisz w piwnicy to nie czujesz po zmroku syfu z kominów które otaczają Cię.


@widmo82: czyli mówisz, że podatek od CO2 wprowadzony przez UE nie poprawił magicznie stanu powietrza? Może jeszcze mi powiesz, że podatek od aut spalinowych nie sprawi, że klimat się ochłodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 @damienbudzik no ja jednak zgadzam się z tym paleniem, u nas na wiosce ludzie pomontowali głównie pompy ciepła bo były dopłaty, niektórzy mają piece na pellet. Powietrze wieczorem jest bardzo czyste i nie czuć tego dymu (tylko nieliczni palą na węgiel itd) mam tylko wątpliwości co do trwałości i niezawodności pieca na pellet oraz jednak wychodzi to drożej - u mnie około 1 lub półtora worka pelletu dziennie.

Dałbyś link do
  • Odpowiedz
@widmo82:

PiSiory i Konfiarze maja zryte berety


i nie rozumieją ciągów przyczynowo skutkowych na minimalnym poziomie abstrakcji, nowe nie znałem

najlepiej to widać jak konfa mówi żeby obniżać podatki hurr durr, ale skąd potem w budżecie brać pieniądze? to już nie wiadomo, ale wiadomo że mniejsze podatki = lepiej bo więcej pieniążków prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@damienbudzik no nie wiem, w sumie to już trochę je mają, zdecydowana większość na starej taryfie ma wziętą fotowoltaikę i domy odpowiednio docieplone. Produkują prąd nawet teraz, że aktualnie na zero wychodzą w trakcie dnia. Pogadam za jakiś okres czasu i się coś dowiem nowego.
  • Odpowiedz
czyli mówisz, że podatek od CO2 wprowadzony przez UE nie poprawił magicznie stanu powietrza? Może jeszcze mi powiesz, że podatek od aut spalinowych nie sprawi, że klimat się ochłodzi?


@damienbudzik: Po pierwsze poprawił jakość powietrza, a po drugie według konfederatów dalej powinniśmy handlować z rosją, co by dalej mieć autka na rosyjskie paliwa?? Bardzo dobrze że Europa się uniezależnia od surowców które sama nie posiada.
  • Odpowiedz