Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
Jasne Kierwiński na nic nie ma wpływu. Tak samo jak Szachermacher i wcześniej Kamiński nie odpowiadali , za tabuny Policjantów jako ochroniarzy Kaczyńskiego pod jego domem albo pod pomnikiem smoleńskim.

Weźcie przestańcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miała być zmiana i jest, ale tylko zmiana twarzy polityków.
  • Odpowiedz
@washington: Faktycznie można stwierdzić że problemy z rozumowaniem mogą być u Ciebie przewlekłe, skoro twierdzisz że ktoś wbrew woli Hołowni postawił mu pod sejmem barierki których miało nie być - bo sam to zapowiedział.

W takim razie rozumiem że zaraz Hołownia wyda instrukcje żeby je ponownie usunąć. Wołaj jak już to ogłosi!
  • Odpowiedz
@Pracuje_zdalnie_chyba: Poczekaj. Zarzucasz mi że jestem płatnym trollem, jakiegoś szmateckiego bo mam odmienne zdanie w sprawie barierek (po prostu mam z tego beke) jednoczesnie zachowujac sie jak oplacony troll ktory pisze dokladnie to samo co inni uzytkownicy na tagu wszystkim tym ktorzy nie zgadzaja sie z narracja rzadu? I to ja jestem #!$%@?? xD
  • Odpowiedz
wez leki, kazdy kto uwaza, ze barierki to potwierdzenie klamstwa jakie sprzedal nam holownia jest debilem. " dowódca decyduje a nie kierwinski, dowodca odpowiada za to ze bedzie bezpiecznie" - nie wiem czego #!$%@? nie rozumiesz w tym zdaniu. Jezeli jestes doroslym i rozumnym czlowiekiem to powinienies wiedziec po co stoja tam barierki. jak nie znikna do konca tygodnia to wplacam stowe na pieski w schronisku. Jak znikna to wplacasz, co ty
  • Odpowiedz