Wpis z mikrobloga

@assninja

Zdaje się że tobie nie przeszkadza że skazaniec odsiadujący wyrok wyszedł z pudła by zasiąść w europarlamencie..

Bo nie był z PiSu tylko z PO..

Tak tu jest prawożadność... XD. ..tam nie było praworządności..

Albo jesteś działaczem/ propagandysta.. albo ofiarą propagandy.

W jednym i drugim przypadku ci współczuję.
@assninja


Zdaje się że tobie nie przeszkadza że skazaniec odsiadujący wyrok wyszedł z pudła by zasiąść w europarlamencie..


@Pan_krecik: a to nie jest tak, że typ nie został skazany tylko siedział w areszcie? Coś kojarzę, że ktoś już debunkował ten pisowski spin xD

Możesz pokazać jakieś info jak ten typ został skazany? Bo nie wiem jak tego poszukać bo nie pamiętam jego nazwiska.
@Kryspin013

Też nie pamiętam... Grzeje mnie to...

Nie kompromituj się z "posowskim spinem"
I nie mierz innych własną miarą.

Nie jesteś nic lepszy. Popierasz wojenkę plemienną a kto nie w 100% z nami to znaczy że z nimi!

Z jednej strony zdalnie sterowane przez TVP mohery... I z drugiej strony zdalnie sterowane przez TVN mohery (tylko jeszcze niedojrzałe)
@Kryspin013


Też nie pamiętam... Grzeje mnie to...


@Pan_krecik: aha, nie pamietasz ale cały wysryw potrafiłeś napisać xD To ja czekam byś teraz ten swój wysryw udowodnił jak zrównujesz sytuację prawomocnie skazanych posłów to europosła bodaj z KO
Symetryści miesiąc temu: PIS PO JEDNO ZŁO

Symetryści dzisiaj: hurr durr jedni nam zarzucają że jesteśmy za pisem a drudzy że za PO

@assninja: Tylko że tutaj nie ma żadnej sprzeczności. Z myśleniem u ciebie coś ciężko, jak to na lewaka przystało.
@Kryspin013 jak wchodzisz w kategorię "prawomocności" to co powiesz o tym że izba Sadu najwyższego która ma na dniach uznać lub nie czy wybory parlamentarne były konstytucyjne czy nie...

Uznała że nie kasacja w sprawie Wąsika i Kamińskiego nie ma prawa zaistnieć.

Co więcej, druga izba Sadu najwyższego (uznawana przez rząd więc automatycznie przez takiego klakiera jak ty tez) uznała że tamta izba, nie jest sądem więc jej wyroki nie obowiązują.

Innymi
@Pan_krecik: Dobra, nie produkuj się bo nie chce mi się nawet tego czytać. Pokaż mi najpierw tego europosła o którym pisałeś, zamiast robić fikołki. No chyba, że wiesz że twoja narracja jest gówno warta?
Rozumiem że w przypadku ewentualnego uznania wyborów przez (nieuznawaną przez rząd i ciebie izbę) za ważne... Rząd i sejm poda się do dymisji?


@Pan_krecik: Jeśli mnie pytasz to ja nawet bym był za przyspieszonymi wyborami.
@Kryspin013

@Pan_krecik: Jeśli mnie pytasz to ja nawet bym był za przyspieszonymi wyborami.


Nie wątpię.
Na tym polega różnica między nami.

Mnie chodzi o zasady i porządek...

A Tobie, by twoi dopchali się do koryta dowolną nawet najbardziej podłą ścieżką.

Nie dogadamy się.
po: wsadza przestępców do więzienia


@assninja: Ta, ze sprawą od 2007, kogo wsadzili lub chociaż kto ma zarzuty z posłów ostatniej kadencji i poprzedniej którzy odpowiadają za takie afery jak wizowa, kopertowe czy w #!$%@? innych?
@Kryspin013

Logiczna analiza przerasta..


@Pan_krecik: piszesz jakieś pierdy o analizie, a kiedy proszę cię o podesłanie konkretów na których opierasz swoje wywody to zmięka ci rura i co chwilę zmieniasz temat. Podeślesz mi w końcu to o co cię prosiłem czy dalej będziesz zmieniał temat?
@Kryspin013 napisałem że nie pamiętam nazwiska.
Jak co zależy to sobie sam znajdź.

Już udowodniłeś że jesteś zwykłą pospolita tubą propagandową.

Ciekawe czy już macie przygotowany sinik na tak postawione pytanie xD

Skoro uważasz że abolicja prezydenta nie ma mocy...bo w Konstytucji pisze że prezydent może ułaskawić skazanego.. To co powiesz o tym że w Konstytucji LITERALNIE pisze że sejm RP to 460 posłów a nie 458.. więc jest niekonstytucyjny? A co
Skarb Państwa będzie płacił odszkodowanie Kamińskiemu i temu drugiemu.. xD


@Pan_krecik: czyli jak pisałem wyżej. Nie potrafisz udowodnić swojej gówno tezy i z każdą odpowiedzią próbujesz się wykręcić i co chwilę zmieniasz temat.

Twoje sztuczki na zmianę kierunku dyskusji tutaj nie działają bocie.