Wpis z mikrobloga

#seriale #filmy siema, polecacie chłopaki z baraków? Oglądam już 5 odcinek na netflixie o jak narazie dupy nie urywa, a podobno to legendarny serial, w sumie znam go z memów i ogólnie z neta ale przedtem nigdy nie oglądałem. Warto lecieć dalej w odcinki? Polepszy się ? Podobało mi się biuro i 1670, ten widać podobnie (mockument) no ale tak jak mówię, narazie cinko
  • 14
Kocham Chuopów z Baraków. Oglądaj dalej, daj szanse. Pierwszy sezon jest dosyć siermiężny, ale później się zajebiście rozkręca. Wracając po latach często wskakuje od razu do 2/3 sezonu i lecę z Nimi jak #!$%@?. Mockdocument moje życia. ( ͟ʖ)
@weshu: nigdy nie kumam zachwytu nad tym polskim lektorem, przeciez napisy sa znacznie lepsze i przynajmniej slychac dialogi bo same glosy i tonacja bohaterow robia tam robote, jak mozna sluchac #!$%@? mr. liquor zagluszonego przez lektora?
@Sony_Toprano: Oryginalne dialogi z ich głosami to jest coś nie do pobicia. Natomiast jak ktoś bardzo słabo w angielski to wtedy rozumiem trochę zachwyt nad lektorem bo jak na lektorów to nawet daje radę.