Wpis z mikrobloga

Obejrzałem najnowszy odcinek Mentzena i chyba mu padło na łeb podobnie jak Bosakowi.

1. Duda powinien ułaskawić Kamińskiego i Wąsika.
2. Winna obecnego chaosu w praworządności jest PO
3. PO i PiS muszą się pogodzić

Tak więc to tyle z wielkiego rozliczania pisowców w wykonaniu Konfederacji xD Rozliczanie… ale do momentu pierwszych wsadzonych pisowców do pierdla, bo wtedy to już jednak przesada.

#konfederacja #sejm #polityka #neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #bekazprawakow
  • 40
  • Odpowiedz
  • 512
@Gours: Co mogę powiedzieć, PiS z Konfederacją mają ten układ: my nie wsadzamy waszych, wy nie wsadzacie naszych. Więc nie ma co się dziwić, gdy nowy rząd postanowił wywrócić stolik, to Konfederaccy apartczycy się przestraszyli.
  • Odpowiedz
@Gours: Jedyna nadzieja, że może ten elektorat konfy w końcu przejrzy na oczy po ostatnich akcjach ich ulubieńców i zacznie szukać liberalnych gospodarczo opcji politycznych, a nie bandy youtuberów, którzy nawet poprawnego projektu na 3 zdania nie potrafią złożyć.
  • Odpowiedz
@Vasnak: w sumie konfederacja tyle pieprzyła farmazonów w tym temacie, a wychodzi na to, że ten tekst o "nie rozliczaniu" to taka ichniejsza autoprojekcja, ciekawe czy ktoś też z konfy się troche zaniepokoił że politycy jednak do paki trafić mogą :D
  • Odpowiedz
@Gours Mentzen jak typowa nauczycielka - Nie obchodzi mnie kto zaczął, macie się przeprosić i podać sobie ręce.


@galicjanin: i to dokładnie wtedy gdy kujon zdecydował się oddać po latach gnębienia xD
  • Odpowiedz
@Gours: przecież ich hasłem przewodnim jest to że po nie wsadzi nikogo z PiS, co więc dziwnego że stają okoniem kiedy wychodzi na jaw że to brednie podobne do tego że interesuje ich gospodarka? Przecież zostanie im tylko fanatyzm religijny
  • Odpowiedz
@Gours Ewidentnie widać że Konfa gra pod rozpisanie nowych wyborów. Jakby nie było to najwięksi przegrani (prognozy/wynik) i liczą na przejęcie elektoratu sypiącego się pisu.
PiS i konfederacja jedna defekacja.
  • Odpowiedz
@Gours: Szkoda że przemilczano choćby fakt że partyjniak z po dostał rolę prezesa w miejsce Obajtka w Orlenie
i zanim podniesiecie ręce że no czepiam się gorzej od poprzedniego nie będzie - no tego nie powiedziałem. Ale jak traktować kogoś kto jest głównie bocznym Tuska. Nie ma to na dłuższą metę sensu.
  • Odpowiedz
@Gours:

Ja nie za bardzo czaję tok rozumowania ludzi, którzy zarzucają konfie tutaj jakąś stronniczość. Załóżmy sobie, że istnieje nieskazitelnie bezstronna osoba w tym całym sporze. Jak myślicie podeszłaby do tego całego burdelu? Przecież w obecnym stanie prawnym da się bardzo skutecznie argumentować dla obu stron konfliktu i tak naprawdę pójście w jakąkolwiek ze stron sprawia, że musicie zgodzić z wieloma wątpliwej jakości decyzjami. Prawdą jest, że to PIS jest odpowiedzialny
  • Odpowiedz
  • 1
@heheszkitroche: no nie, sytuacja z Kamińskim i Wąsikiem jest zupełnie jasna, nie ma tam żadnych większych wątpliwości. Wszyscy prawnicy poza pisowskimi ci to powiedzą. Wątpliwości PRAWNE można było jedynie mieć w kwestii przejęcia TVP
  • Odpowiedz
@Gours: Obejrzałem najnowszy odcinek Mentzena - bredzisz jak potłuczony. Konto 10 miesięcy, aktywność od października i oczywiście jazda po konfederacji.

Działanie celowe by normalni ludzie (po uprzednim podbiciu plusami przez neuropków) oburzali się czytając wpis zamiast obejrzeć materiał.

A w materiale przystępnie opisana sytuacja. Tak, by każdy ją jako tako zrozumiał.

a co do tych śmiesznych punktów:

1. Mentzen opisując możliwość rychłego zażegnania obecnego chaosu wyróżnił ułaskawienie tych dwóch bandziorów (do
Amasugiru - @Gours: Obejrzałem najnowszy odcinek Mentzena - bredzisz jak potłuczony. ...
  • Odpowiedz
@Gours:

Skoro twierdzisz, że sytuacja jest zupełnie jasna, to nie ma o czym gadać. Jak można nie dostrzegać OGROMU problemów, które tu występują? Memcen tłumaczy dokładnie krok po kroku jak do tego doszło. Kłamiesz, że to oglądałeś czy tego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Amasugiru:
Nie będę się szerzej odnosił do tego bełkotu. Odniosę się tylko do pkt 2, bo zarzuciłeś mi kłamstwo. 29:42 - wystarczy posłuchać
  • Odpowiedz