Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (17 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) to nie piję dalej. Weekend troszkę przyleniuchowałem ale od poniedziałku był powrót do DYSCYPLINY. Poniedziałek rano spędziłem na rowerze pomimo ogromnego mrozu. Jaja mi się schowały do jamy brzusznej ale było warto bo sobie nagrałem coś do HUOPSKIEGO VLOGA. Dodatkowo nagrałem sobie 2 shorty huopskie z gotowaniem i jest git

HUOP SIŁOWY
Wtorek to już powrót na siłownię. Odbębniłem dzisiaj trening z samego rana, oczywiście mrozy skutecznie chciały mnie od tego odciągnąć (auto nie chciało mi odpalić), ale HUOP JEST HUOP i sobie poradził. Trening jak najbardziej udany i intensywny bo byłem wypoczęty i zregenerowany.
Po treningu zakupki – pierś z kurczaka, ryż i warzywa na patelnie. Szybkie jadło w domu zrobiłem, zjadłem pół (teraz jem drugie pół) i odpaliłem streama na TŁYCZU XD. Wpadło trochę huopów, pogadałem sobie, pograłem w PSI PATROL XD, było przyjemnie i śmiesznie. W czwartek odpalam kolejnego streama tym razem dłuższego, może z jakiejś fabularnej gry.. kto wie. Możliwe też, że odpalę ETS2 i będę jeździć w kółko na DŁUŻSZEJ TRASIE TIREM.

Jak coś to tutaj mój tłycz, chcecie to wpadajcie, atmosfera spierdoxowa czyli idealna - https://www.twitch.tv/avesh0

I tyle, zjem, pomontuje trochę vloga (chcę w sobotę albo piątek go wrzucić) i spanko. Powodzenia HUOPY!

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #mikrokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (17 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) to nie piję dalej....

źródło: okzcfgzl0cv81

Pobierz
  • 14