Wpis z mikrobloga

wiekowo za stary dla julek 20-25 lata


@mati1990: po prostu jesteś brzydki i biedny. Ja mając 28-29 posuwałem 18-22 latki #tinder na lajcie, a ty nie możesz 25 latki mając 34 lata?

Między 29 latkiem a 19 latką jest wiele większa przepaść niż między 34 a 25 latką. To raczej taka normalna różnica wieku rzekłbym. 25latki są już generalnie dojrzałe emocjonalnie. Kobiety dojrzewają wcześniej niż mężczyźni.
@Pomruczenie: co zrobić jak nie było okazji? to nie era kamienia łupanego że mogłeś zdzielić maczugą przez łeb i zaciągnąć do jamy... w całym zeszłym roku całe 0 par mimo godzin #!$%@? w prawo.
Powymyślali jakieś policje prokuratury, prawo i utrudnili życie innym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
teraz musisz spełniać nieracjonalne wymagania
po prostu jesteś brzydki i biedny. Ja mając 28-29 posuwałem 18-22 latki #tinder na lajcie, a ty nie możesz 25 latki mając 34 lata?


@LezliNilsen: jest jednak też już u facetów spora przepaść pomiędzy 28-29 a 34-35 przede wszystkim to większość poniżej 30 lvl nawet sie nie wyświetlisz z powodu ustawionych przez nie filtrów. Nawet znajomki Oskarki, którzy przed 30 sporo ruchali na niedawnej popijawie żalili sie, że o ile równieśniczki