Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam jakiegoś składanego pullup bara. Wymagania:
1.Żeby się nie zwalił, 100kg min obciążenia
2. Żeby byl skladany i to bardzo skladany - z pozycji rozlozonej (zalóżmy stojaka 2 metrowego) zlozymy go w maks 2 minuty i odlożymy na szafę, ma zajmować maks 30cmx30cmx30cm zlożony - ma się poskładać tak jak skladana drabina albo jeszcze bardziej.
3. Tani - maks do 500zł, ew. do 1k ale to juz musiałby być super zrobiony. Bo za darmo
to ze zlomu zrobię sam mogę sobie zrobić, ale chcę mieć składany - załóżmy ze mieszkam w pokoju 15m2 i ze mną mieszkaja 4 osoby, a ja ledwo leżę na podlodze obijając się o szafę i łóżko.
Odpada calkowicie cuda na kiju w postaci wieszania między futryną albo nad drzwiami - moje drzwi otwieraja się do wewnątrz i nie mają żadnej futryny, a jak już to w ścianie tez nie będę wiercił - elewacja się sypie od wiszących obrazów a co dopiero jakbym się całym ciężarem uwiesił na drążku. Nie mam zamiaru wychodzić na zewnątrz, chcę sobie zrobić serię minutę przed snem. Także tak jak wyżej.
#mirkokoksy #silownia #kiciochpyta #diy #sport #majsterkowanie #kalistenika



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
z pozycji rozlozonej (zalóżmy stojaka 2 metrowego) (...) ma zajmować maks 30cmx30cmx30cm


ni chu-chu. Słupki z elementów po 25cm + 5cm na wpust stawianych 7 sztuk jeden na drugim jak klocki lego? Drążek też składany?
  • Odpowiedz