Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie szczujnię tefałeńską po powrocie z pracy. Zgadnijcie ile razy wałkowali temat więzienia dla Wąsika i Kamińskiego, a ile razy wspomnieli o proteście rolników w Niemczech i polskich rolnikach zamierzających dołączyć do niego. Dokładnie zero razy, za to nazwiska Duda, Wąsik i Kamiński zostały odmienione przez wszystkie przypadki jakieś 2137 razy. Właściwie nie mówiono o niczym innym. Naprawdę nawet nie żal mi ludzi, którzy uważają ten ściek za wolne, obiektywne media i jeszcze coś pajacowali w obronie tej tuby propagandowej. Ta telewizja jest w Polsce dla wszelkiej maści lewaków i globalistów dokładnie tym samym, czym było tvp dla pisiorów i trzeba mieć tego pełną świadomość.

#tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #niemcy #polska #protest
muryrunom - Włączyłem sobie szczujnię tefałeńską po powrocie z pracy. Zgadnijcie ile ...

źródło: Screenshot_20240108_225715_X

Pobierz
  • 28
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@muryrunom: Śmiech na sali, za miliardy na Skokach Wołomin, za Ambergold, za kłamstwa i donosy w UE, wyprzedaż za grosze kluczowych strategicznie firm nikt nie siedzi, a tu naciągana jak gumka w majtkach afera na potrzeby gawiedzi.

dodałbym weryfikacje dowodem na wykop, ((niezalezne)) oko press to też portal tuska i jego trolli
@muryrunom: znam bardzo proste rozwiązanie tego problemu - dowolny patrol policji podjeżdża do pałacu prezydenckiego, wyciąga skazanych prawomocnym wyrokiem i odwozi ich do więzienia. 10 minut roboty i po krzyku ale pisowcy i naczelny debil muszą robić z całej sytuacji jakiś zamach stanu