Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie szczujnię tefałeńską po powrocie z pracy. Zgadnijcie ile razy wałkowali temat więzienia dla Wąsika i Kamińskiego, a ile razy wspomnieli o proteście rolników w Niemczech i polskich rolnikach zamierzających dołączyć do niego. Dokładnie zero razy, za to nazwiska Duda, Wąsik i Kamiński zostały odmienione przez wszystkie przypadki jakieś 2137 razy. Właściwie nie mówiono o niczym innym. Naprawdę nawet nie żal mi ludzi, którzy uważają ten ściek za wolne, obiektywne media i jeszcze coś pajacowali w obronie tej tuby propagandowej. Ta telewizja jest w Polsce dla wszelkiej maści lewaków i globalistów dokładnie tym samym, czym było tvp dla pisiorów i trzeba mieć tego pełną świadomość.

#tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #niemcy #polska #protest
muryrunom - Włączyłem sobie szczujnię tefałeńską po powrocie z pracy. Zgadnijcie ile ...

źródło: Screenshot_20240108_225715_X

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Ta telewizja jest w Polsce dla wszelkiej maści lewaków i globalistów dokładnie tym samym, czym było tvp dla pisiorów i trzeba mieć tego pełną świadomość.


@muryrunom: AMEN. Przy czym wątpię czy przeciętny widz TVNu wie czym w ogóle są poglądy lewicowe albo globalizm. Oni intelektualnie są na poziomie tych moherów, z których drą łacha.
  • Odpowiedz
  • 6
@Balikator: O #!$%@? zwracam honor. Całe 3 minuty machania z traktorków z uśmiechem w głównym wydaniu faktów, do którego nie doczekałem. To spoko, tylko że tam od kilku dni blokują centra największych miast, wysypują obornik pod gmachami urzędów, leją gnojówkę na ulicę, skandują hasła, śpiewają pieśni do nocy i jakby nie internet, to nikt by o tym nie wiedział. Jakby takie rzeczy się działy w obronie demokracji, to byłoby wydanie
  • Odpowiedz
@muryrunom: bardzo dobrze Ci poszło, jak chesz to potrafisz. Widzisz więc, że zawierzyłeś wpisowi na X, który całkowicie mija się z prawdą i są takie informacje na TVN24 oraz na pozostalych portalach informacyjnych. Lekcję informatyki mamy za sobą, teraz czas na lekcję geografii. Niemcy, to nie miasto w Polsce, chociaż w w województwie dolnośląskim jest miasto Niemcza. Niemcy to państwo, z którym sąsiadujemy od zachodu. Jak wejdziesz na stronę tvn24
s.....a - @muryrunom: bardzo dobrze Ci poszło, jak chesz to potrafisz. Widzisz więc, ...

źródło: 2024-01-09_01h28_17

Pobierz
  • Odpowiedz
@muryrunom: daj sobie spokój tym trollom coś tłumaczyć, gały im się pootwieraja dopiero jak ich inżynier zacznie ubogacać, a i tu nie byłbym pewny. Są tak samo oczadzeni propagandą jak odbiorcy radia Maryja
  • Odpowiedz