Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem z ciągłym przemęczeniem, lece 500 mg teścia i 350 npp. Od kiedy zacząłem brać npp mogę spać po 8-10 godzin i wstaje niewyspany, muszę się zbierać żeby coś zrobić, brak motywacji i energii, ciągle chodzę senny. Spiąc 8-10h, po południu bierze mnie na drzemkę która trwa 1/2 h. Czasem budzę się po 3h snu i nie moge zasnąć, zasypiam dopiero po 2/3h od momentu wybudzenia, ale na to pomaga mi ashwaganda. Też tak macie biorąc samego teścia i npp?

Myślałem o dorzuceniu jakiegoś środka dht, aby zobaczyć czy będzie poprawa jestem pewien, że masteron świetnie by się spisywał tylko lecą mi włosy i to jest jedyny problem, myślałem też o primie albo dhb, ale podejrzewam, że też włosy polecą. Co do badań, prolka w normie, estro 2.5x ponad normę, ale przy lekko podniesionym estro czuje się jak #!$%@? więc muszę mieć wysoko (sprawdzane), progesteron poniżej normy.

#sterydy #doping #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: na razie 1200 test / 900 deca, ale tak sobie myśle co by było z shbg gdybym zwiększył nandrolon przy tak wysokim tescie i czy master to dźwignie. Zdarzało mi się już brać 1000+ nandrolonu na tydzień, ale zawsze brałem go więcej od testosteronu. Samopoczucie, libido i same efekty były więcej niż zadowalające.
  • Odpowiedz
@dr_love a jakie masz shbg? Ja nic nie brałem niezwykłego a i tak #!$%@?łem je do 6, no ale raczej to nic złego

A mysłałeś by zamiast podbijać nandrolon dać trochę trenu? Wiele razy słyszałem że tren +nandrolon to super połączenie

Milos jeden z największych trenerów na świecie wrzuca to każdemu właśnie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: teraz nie wiem, ale nie czuje problemów większych. Boje się po prostu trochę bo na wakacje miałem wywalone shbg na cyklu test+tren+t3 przez co czułem się jak impotent. Dopiero wrzucenie mastera 400/mg tygodniowo rozwiązało problem..Pare lat wstecz też chyba na trenie miałem problem z shgb, ale rozwiązały go wtedy jakieś małe dawki winstrolu oral.

Co do opcji z dorzuceniem trena do deki to myślę o tym od paru lat, pamiętam,
  • Odpowiedz
@dr_love pełny cykl masowy Milosa to teść bold ten deca anapolon wszystko w niedużych dawkach

Anapolon to ogólnie środek zagadka, mimo że jest w top 3 najczęściej medycznie stosowanych SAA na świecie to do dzisiaj nikt nie wie jak działa
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow: Zbadaj sobie całą resztę a nie myślisz tylko czy dołożyć dht. Przecież to może być wina nawet rozjechanej morfologii. Sprawdź to + cukier/insulina oraz ich krzywe przede wszystkim + żelazo i ferrytyna + lipidogram + wątroba.
  • Odpowiedz
@Poemat ale co ma do tego żelazo, ferrytyna i cała reszta? Jak wbijam npp są problemy ze zmęczeniem i ospałością, odstawiam jest wszystko spoko, wbijam, dalej to samo. Czy chodzi o to, że chciałeś się przywalić tylko do tego, że coś pewnie z badaniami jest nie tak? Morfologia git, jedynie hematokryt wysoko, ale nie ponad normę, lipidogram bdb, co do wątroby raz wyszła bilirubina lekko ponad normę i ast 85 (10-40), za
  • Odpowiedz