Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem z ciągłym przemęczeniem, lece 500 mg teścia i 350 npp. Od kiedy zacząłem brać npp mogę spać po 8-10 godzin i wstaje niewyspany, muszę się zbierać żeby coś zrobić, brak motywacji i energii, ciągle chodzę senny. Spiąc 8-10h, po południu bierze mnie na drzemkę która trwa 1/2 h. Czasem budzę się po 3h snu i nie moge zasnąć, zasypiam dopiero po 2/3h od momentu wybudzenia, ale na to pomaga mi ashwaganda. Też tak macie biorąc samego teścia i npp?

Myślałem o dorzuceniu jakiegoś środka dht, aby zobaczyć czy będzie poprawa jestem pewien, że masteron świetnie by się spisywał tylko lecą mi włosy i to jest jedyny problem, myślałem też o primie albo dhb, ale podejrzewam, że też włosy polecą. Co do badań, prolka w normie, estro 2.5x ponad normę, ale przy lekko podniesionym estro czuje się jak #!$%@? więc muszę mieć wysoko (sprawdzane), progesteron poniżej normy.

#sterydy #doping #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
@Poemat a do tego wpierw się bada i próbuje zmian typu regulacja estro, prolki itp bo te hormony najwiecej mieszają w samopoczuciu i chęci do czegokolwiek. Dlatego zapytałem o dht bo powyższe rzeczy mam ogarnięte pod siebie.
  • Odpowiedz